A woman on her smartphone with a cap from the Heritage Collection in front of her VW car with roof box

Izklaide un elektronika

Lai jūs justos labi pie Volkswagen stūres, mēs piedāvājam plašu klāstu izklaides risinājumu un elektronisku aksesuāru.

Patiesi patīkamiem braucieniem

Modulārā ceļošanas un komforta sistēma sniedz izklaides iespējas Volkswagen aizmugurē sēdošajiem pasažieriem. Bāzes modulis ir uzstādāms starp priekšējo sēdekļu galvas balstu vadotnēm. To var aprīkot, piemēram, ar grozāmu planšetes turētāju, GoPro® turētāju vai papildu moduļiem.

Aksesuāri vasarai un ziemai

Vai meklējat papildu sildītāju vai aukstuma un termosa kasti? Volkswagen oriģinālo aksesuāru klāstā ir iekļauti aksesuāri visiem gadalaikiem. Pārlūkojiet mūsu tiešsaistes veikalu un izvēlieties sev piemērotākos aksesuārus.

 • A mother looks through the frozen window into the warm interior of the car at her daughter – auxiliary heater from VW

  Papildu sildītājs

  Papildu sildītājs rada patīkamu vidi Volkswagen salonā jebkurā gadalaikā. Uzziniet vairāk par papildu sildītāja funkcijām un lietošanu un atklājiet tā sniegtās priekšrocības.

 • A man sits in the luggage compartment and makes himself a coffee with the espresso machine from VW

  Espresso kafijas automāts

  Vai tuvumā nav nevienas degvielas uzpildes stacijas? Nekādu problēmu. Espresso kafijas automāts ļauj baudīt svaigu, nevainojamu kafiju jebkurā vietā un laikā.

 • A woman with a water bottle sits in the luggage compartment – behind her the VW cool and thermos box

  Aukstuma un termosa kaste

  Praktisks sabiedrotais jebkādos laikapstākļos: dzesēšanas un sildīšanas funkcija uztur uzkodas siltas ziemā un dzērienus vēsus — vasarā.

Savienojamības iespējas automašīnai

Pārvērtiet savu automašīnu par sakaru un izklaides ierīču interfeisu. Atrodiet saderīgus Volkswagen oriģinālos aksesuārus un uzziniet vairāk par Volkswagen lietotnēm.

Uzlādes risinājumi

Šis ir elektrības laikmets! Elektrība ir nepieciešama ne tikai viedtālruņiem un espresso kafijas automātiem, bet arī hibrīda un elektriskajām automašīnām. Uzziniet par uzlādes stacijām, saistītiem pakalpojumiem un uzlādes aksesuāriem, tai skaitā par ID. lādētāju* un dažādiem uzlādes kabeļiem.

* Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) piedāvājums

Aksesuāri modeļiem

Mēs piedāvājam saskaņotus aksesuārus jebkuram Volkswagen modelim — tai skaitā ID.3, Golf, Tiguan Allspace. Atrodiet piemērotus aksesuārus transportēšanai, salonam, eksterjeram, uzlādei vai riepām un pielāgojiet automašīnu savām vēlmēm.