A couple is sitting comfortably in the living room, in the background an electric car is charging at the wall charging station

Uzlādes risinājumi

Passat GTE, e-Golf vai ID.: mūsu uzlādes risinājumi ļauj uzlādēt elektromobiļus un hibrīdauto gan mājās, gan ceļā.

ID. lādētājs

Jūsu ID. lādētājs jau gaida jūs

Ir daudz iemeslu, kādēļ izvēlēties ID. lādētāju — tas, piemēram, nodrošina ātru un vienkāršu uzlādi. Uzlādes stacija ir piemērota visām hibrīda un elektriskajām automašīnām ar “Type 2” savienojumu. Atkarībā no automašīnas modeļa var būt iespējams pat mijiedarboties ar ID. lādētāju, mērīt strāvas patēriņu un piešķirt piekļuves tiesības*, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Viedie risinājumi hibrīda vai elektriskās automašīnas uzlādei.

* viedtālrunī jābūt instalētai lietotnei We Connect ID., ko nodrošina Volkswagen AG.

A man connects the charging cable from the ID. Charger to his VW electric car

Uzlādes kabeļi visdažādākajām situācijām

Ar mūsu uzlādes kabeļiem varat uzlādēt savu elektromobili mājās, izmantojot sienas uzlādes staciju vai kontaktligzdu. Dodoties ceļā, varat izmantot publiskās uzlādes stacijas. Papildiniet savu aprīkojumu ar uzlādes kabeli Mode 2, kas paredzēts uzlādei pie sienas kontaktligzdas, vai kabeli Mode 3.

Uzstādīšanas pakalpojums jūsu ID. lādētājam

Uzstādīšanas pakalpojums jūsu ID. lādētājam

Parents with a child are delighted with the new ID. Charger for their VW electric car

Izvēloties pēc izvēles pieejamo uzstādīšanas pakalpojumu, varat ne par ko neuztraukties. Sertificēti tehniķi par visu parūpēsies. Varat izmantot tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu, lai pārliecinātos, vai jūsu mājokļa elektroinstalācijas atbilst prasībām.

A man in a yellow cap charges his ID.4 with a charging cable from VW Accessories

BUJ - Viss par uzlādi

Elektromobiļu serviss

Mēs parūpēsimies ne tikai par uzlādi, bet arī par visu pārējo. Atklājiet mūsu visaptverošos remonta un servisa pakalpojumus, kas īpaši paredzēti hibrīdauto un elektromobiļiem.

Mūsu elektromobiļu un hibrīdauto modeļi

Vai meklējiet sev piemērotu elektromobili vai hibrīdauto? Apskatiet mūsu modeļu klāstu un piemeklējiet jūsu vajadzībām visatbilstošāko Volkswagen.

Lietotne We Connect ID.

Ja braucat ar ID. elektromobili, mēs iesakām izmantot lietotni We Connect ID . Izmantojot to, varat, piemēram, tiešsaistē skatīt atlikušo nobraucamo attālumu, sākt vai apturēt uzlādes ciklus un piekļūt daudziem citiem ID. pakalpojumiem.

Aksesuāri modeļiem

Mēs piedāvājam saskaņotus aksesuārus jebkuram Volkswagen modelim — tai skaitā ID.3, Golf, Tiguan Allspace. Atrodiet piemērotus aksesuārus transportēšanai, salonam, eksterjeram, uzlādei vai riepām un pielāgojiet automašīnu savām vēlmēm.