VW ID.5 GTX sarkanā krāsā, redzama priekšpuse, no automašīnas izkāpj sieviete
1,2,3
2.
ID.5 GTX: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,6–16,2; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Savienotu iespēju pasaule ID. modeļi

Laipni lūdzam tiešsaistes pakalpojumos jūsu ID. automašīnai

VW Connect vai We Connect nozīmē mājupceļā izvairīties no sastrēgumiem, pateicoties tiešsaistes satiksmes informācijai. Uzsildiet automašīnas salonu, kamēr ēdat brokastis, atklājiet jaunas iecienītākās stacijas ar automašīnā iekļauto interneta radio un klausieties apraižu epizodes. Īsumā: Mēs paceļam digitālās iespējas jūsu ID. jaunā līmenī. Ar daudziem viediem ikdienas palīgiem, kas jums, sākot ar ID. programmatūru 3.0, ar We Connect un, sākot ar ID. programmatūru 4.0, ar VW Connect atkarībā no aprīkojuma pieejamas papildus.1 Ar Volkswagen lietotni jūs varat bez grūtībām savienot savu automašīnu ar viedtālruni un iegūt piekļuvi noteiktām automašīnas funkcijām un automašīnas statusam, pat neatrodoties savā automašīnā.

Vai jūsu ID. Modelis ir sagatavots VW Connect/VW Connect Plus vai We Connect/We Connect Plus, uzzināsiet šeit ar mūsu savietojamības pārbaudi.Atver ārējo saiti

Sieviete stāv līdzās Volkswagen ID.

Visu tiešsaistes pakalpojumu jūsu ID. pārskats

Katram varonim ir savi palīgi. Un, izmantojot VW Connect vai We Connect tiešsaistes pakalpojumus jūsu ID., jums to netrūkst. Uzziniet, kuri pakalpojumi ir vispiemērotākie jūsu ikdienas dzīvē un kādas prasības ir jāievēro. Šeit vienā mirklī varat redzēt visus pakalpojumus un iespējas jūsu ID.

Cilvēks sēž Volkswagen automašīnā un lieto Volkswagen lietotni mobilajā tālrunī

Kā aktivizēt VW Connect vai We Connect jūsu ID.

Šeit jūs varat uzzināt, kā aktivizēt mobilos tiešsaistes pakalpojumus jūsu ID., izmantojot Volkswagen lietotni.

Vīrietis sēž mājās un skatās planšetē

Reģistrējieties tagad un izmantojiet priekšrocības

Lai varētu savienot jūsu automašīnu ar VW Connect un We Connect pakalpojumiem, jums jāpiesakās ar savu Volkswagen ID lietotāja kontu. Šim nolūkam vienkārši izmantojiet zemāk esošo saiti un pēc tam uzklikšķiniet uz "Pieteikties vai reģistrēties".

Volkswagen lietotnes

Volkswagen lietotne  - jūsu Volkswagen automašīnas digitālais pavadonis

Volkswagen lietotnes

Volkswagen lietotne  - jūsu Volkswagen automašīnas digitālais pavadonis

Cilvēks stāv līdzās Volkswagen automašīnai un lieto Volkswagen lietotni mobilajā tālrunī
4,5
5.
ID.5 Pro: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,0–15,5; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Nobraucamais attālums: kombinētajā režīmā 567 km. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Volkswagen lietotne apvieno VW Connect un We Connect aptverošo savienojamības piedāvājumu. Tā sniedz jums visas svarīgās funkcijas un pakalpojumus vienā mirklī un nodrošina vēl lielāku komfortu. Vienkārši lejupielādējiet tagad.

Balts VW ID.3 redzams no sāniem, sieviete tuvojas automašīnai, fokusā logotipa projekcija
6
6.
ID.3: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 16,3-14,9; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejamas tikai patēriņa un izmešu vērtības saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

We Connect Start - Savienojamība ID. modeļiem ar ID. programmatūru 2.4 vai vecāku

Ja jūsu modelim vēl nav vismaz ID. programmatūras versijas 3.0, jūsu varat izmantot We Connect Start tiešsaistes satiksmes informāciju, izklaides un tālvadības funkcijas. Arī We Connect Start7 piedāvājums nodrošina savienojumu ar jūsu ID. un daudzas noderīgas priekšrocības. Lai uzzinātu, kuru programmatūras versiju jūs pašlaik izmantojat savā ID.:
Atveriet izvēlnes elementu „Iestatīšana” ID. informācijas un izklaides sistēmā. Pēc tam pārejiet uz „Sistēmas informācija”. Jūsu ID. programmatūras versija tiek parādīta sadaļā „ID. programmatūra”.

Papildfunkcijas In-Car veikalā

Jūsu ID. automašīnai ir labi sakari. Jūs varat lejupielādēt, aktivizēt vai atjaunot noderīgus digitālos produktus savā automašīnā. Volkswagen Connect veikalāAtver ārējo saiti un In-Car veikalā tieši jūsu informācijas un izklaides sistēmā redzēsiet visus produktus, kas atbilst jūsu ID. Maksas produkta gadījumā aktivizēšana ir iespējama tūlīt pēc maksājuma saņemšanas. Vienkārši pārbaudiet datus un maksājuma informāciju un pabeidziet pasūtījumu. Jaunā funkcija būs pieejama nākamajā reizē, kad iedarbināsiet savu elektrisko automašīnu ar tiešsaistes savienojumu.

--:--

Upgrade funkcijas – jūsu Volkswagen automašīna nekad nepārstāj mācīties

Jūs kā VW Connect vai We Connect klients, izmantojot jauninājumus8, arī pēc automašīnas iegādes varat vienkārši iegūt papildu funkcijas.

Norāde: pieejams ID. modeļiem ar rūpnīcā instalētu ID. Software 3.1 programmatūras versiju vai jaunāku.

VW Connect un We Connect jūsu Volkswagen

Sieviete stāv pie Volkswagen automašīnas un smaida

VW Connect un We Connect – aizraujoši arī Volkswagen automašīnām, kas nav pilnībā elektriskas.

Izmantojot VW Connect un We Connect neelektriskajām Volkswagen automašīnām, jūs varat kontrolēt un lietot noteiktas automašīnas funkcijas, izmantojot viedtālruni. Statusa informācija un satiksmes informācija gandrīz reāllaikā, kas ļauj pavadīt dienu mierīgāk.

Tas arī varētu jūs interesēt

Tiešsaistes pakalpojumi. Tādējādi jūs savu Volkswagen pārveidojat par tīklā savienotu automašīnu.

Savietojamības pārbaude. Te varat gūt pirmo ieskatu tajā, kādi mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami jūsu Volkswagen automašīnā.  

Vai jums ir jautājumi? Ātras atbildes vai personīgu konsultāciju par mūsu digitālajiem pakalpojumiem atradīsiet šeit.

Tas arī varētu jūs interesēt

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Iegādājoties jaunu automašīnu, sākotnējā līguma periodā ir iespēja izmantot VW Connect vai VW Connect Plus vai We Connect vai We Connect Plus digitālos pakalpojumus, kas tiek piedāvāti bez maksas. Lai izmantotu VW Connect vai VW Connect Plus vai We Connect vai We Connect Plus pakalpojumus, kas paredzēti ID. Saimei, jums nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts un ir jāpiesakās ar savu lietotājvārdu un paroli. Pēc veiksmīgas Volkswagen ID lietotāja konta izveides un sasaistīšanas ar savu automašīnu sākotnējā līguma darbības laikā no automašīnas, valsts, programmatūras un aprīkojuma atkarīgos digitālos pakalpojumus varat izmantot bez maksas. Šim nolūkam ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs VW Connect vai VW Connect Plus vai We Connect vai We Connect Plus līgums tiešsaistē www.myvolkswagen.net vai izmantojot lietotni Volkswagen” (pieejama App Store un Google Play veikalā). Faktiskais bezmaksas līguma perioda ilgums ir atkarīgs no tā, kad aktivizējat digitālos pakalpojumus. Vēlākais sākot ar deviņdesmito dienu pēc sākotnējās piegādes bez maksas piedāvātais sākotnējais līguma darbības laiks sāk automātiski samazināties. Precīzu līguma darbības laiku attiecīgi savai automašīnai varat skatīt vietnē myVolkswagen www.myvolkswagen.net.   Dažus We Connect / We Connect Plus vai VW Connect / VW Connect Plus mobilos tiešsaistes pakalpojumus var vadīt, tikai izmantojot Volkswagen” lietotni. Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu, un SIM karte ar datu iespēju ar esošu vai atsevišķi noslēdzamu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru. Veicot datu apmaiņu Internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas).   Mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. We Connect un We Connect Plus vai VW Connect un VW Connect Plus paketēs ietvertie pakalpojumi dažādās valstīs var atšķirties. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo pušu pakalpojumu sniedzēju pakalpojumiem. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē connect.volkswagen.com un pie sava Volkswagen partnera. Lūdzu, ievērojiet arī pašreizējos vispārīgos darījumu noteikumus digitālajiem pakalpojumiem ID. saimei. 
3.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika izmērītas saskaņā ar tiesību aktos noteiktajām mērīšanas metodēm. 2022. gada 1. janvārī NEDC pārbaudes cikls tika pilnībā aizstāts ar WLTP pārbaudes ciklu, tāpēc pēc šī datuma automašīnām ar jaunu tipa apstiprinājumu NEDS vērtības nav pieejamas.

Norādes neattiecas uz vienu atsevišķu automašīnu, un tās nav daļa no piedāvājuma; šīs norādes ir paredzētas tikai tam, lai varētu salīdzināt dažādus automašīnu tipus. Papildaprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālajam braukšanas stilam ietekmēt degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Reālistisko pārbaudes apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas par vērtībām, kas tika mērītas saskaņā ar NEDC (Eiropas Jauno braukšanas ciklu). Tādējādi, sākot ar 2018. gada 1. septembri, var būt izmaiņas par transportlīdzekļiem maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC skatiet vietnē http://www.volkswagen.de/wltp.

Plašāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, specifiskajām jauno vieglo automašīnu CO2 izmešu vērtībām ir atrodama dokumentā “Vadlīnijas par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern vai vietnē www.dat.de/co2.

4.
Atbilstoši vispasaules saskaņotajai vieglo transportlīdzekļu un vieglo lietoto transportlīdzekļu testa procedūrai (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure – WLTP) noteiktās vērtības. Viena modeļa dažādo aprīkojuma variantu veicamā attāluma diapazons tika noteikts mērījumos uz ruļļu pārbaudes stenda. Praksē faktiskais veicamais attālums cita starpā var atšķirties atkarībā no braukšanas stila, ātruma, dažādu komforta/papildu patērētāju izmantošanas apjoma, āra temperatūras, līdzbraucēju skaita/papildu kravas, topogrāfijas un akumulatora novecošanas un nolietojuma procesa.
7.
Iegādājoties jaunu automašīnu, sākotnējā līguma periodā ir iespēja izmantot We Connect Start digitālos pakalpojumus, kas tiek piedāvāti bez maksas. Lai varētu izmantot We Connect Start pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums jāpiesakās ar lietotāja vārdu un paroli. Pēc veiksmīgas Volkswagen ID lietotāja konta izveides un sasaistīšanas ar savu automašīnu sākotnējā līguma darbības laikā no automašīnas, valsts, programmatūras un aprīkojuma atkarīgos digitālos pakalpojumus varat izmantot bez maksas. Šim nolūkam ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect Start līgums tiešsaistē www.myvolkswagen.net vai izmantojot lietotni Volkswagen” (pieejama App Store un Google Play veikalā). Faktiskais bezmaksas līguma perioda ilgums ir atkarīgs no tā, kad aktivizējat digitālos pakalpojumus. Vēlākais sākot ar deviņdesmito dienu pēc sākotnējās piegādes bez maksas piedāvātais sākotnējais līguma darbības laiks sāk automātiski samazināties. Precīzu līguma darbības laiku attiecīgi savai automašīnai varat skatīt vietnē myVolkswagen www.myvolkswagen.net. We Connect Start mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, kas rodas Eiropā, sedz Volkswagen AG tīkla pārklājuma ietvaros. - Lai izmantotu bezmaksas lietotni Volkswagen, ir nepieciešams viedtālrunis ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte, kam ir datu iespēja ar esošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo sakaru līgumu starp jums un jūsu mobilo sakaru operatoru. Pakotnēs aprakstīto atsevišķo pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs var atšķirties. Pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē connect.volkswagen.com un pie sava Volkswagen partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat saņemt pie sava mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja. 
8.
Atjauninājumu iegādei jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, spēkā esošs VW Connect / We Connect līgums un jūsu kā galvenā lietotāja apliecinājums, kam nepieciešama jūsu lietotāja konta savienošana ar attiecīgo automašīnu. Turklāt ir nepieciešams, lai automašīnai būtu attiecīgajai Upgrade funkcijai nepieciešamās tehniskās funkcijas, aparatūra un programmatūra. Upgrade funkciju pieejamība var būt atkarīga arī no modeļa gada un ražošanas datuma. Attiecīgajai automašīnai pieejamās Upgrade funkcijas galvenais lietotājs var skatīt informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā vai Volkswagen Connect veikalā connect-shop.volkswagen.com. Maksas detaļas iespējams iegādāties In-Car veikalā un / vai Volkswagen Connect veikalā , izmantojot tur redzamos un pieejamos maksāšanas veidus. Upgrade funkciju pieejamība var atšķirties tīmekļa veikalā un In-Car veikalā. Jūsu Volkswagen partneris labprāt sniegs jums konsultācijas par jautājumiem saistībā ar Upgrade funkcijām un to pieejamību. Iegādātās un aktivizētās Upgrade funkcijas paliek automašīnā visu aktivizācijas periodu, tās var lietot visi vadītāji un tās nav pārnesamas uz citām automašīnām.