No aizmugures redzama sarkana VW ID.4 GTX automašīna, tās priekšā divi cilvēki šķērso ielu
2

Visi pakalpojumi ID. modeļiem

1.
ID.4 GTX strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 17,2–15,8; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

Visi pakalpojumi ID. modeļiem

Ar We Connect un We Connect Plus jūs savā ID. varat izmantot virkni noderīgu tiešsaistes pakalpojumu, kas nodrošinās atbalstu un izklaidi. Šeit varat īsumā apskatīt mūsu digitālos piedāvājumus un attiecīgās lietošanas prasības.

Paketēs aprakstīto We Connect un We Connect Plus pakalpojumu pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts un ir atkarīga no modeļa, tā gada un automašīnas aprīkojuma. Papildinformācija par pieejamajiem pakalpojumiem atrodama myVolkswagen klientu portālāAtver ārējo saiti vai jūsu We Connect ID. lietotnē.

Jūsu ID. pamatfunkcijas

Galvenās funkcijas, piemēram, ārkārtas palīdzības izsaukuma pakalpojums vai digitālā rokasgrāmata, ir pieejamas jūsu ID. jau no paša sākuma bez reģistrācijas. Lai veiktu atjauninājumus, ir jānoslēdz atsevišķs We Connect līgums.

We Connect – jūsu durvis uz tiešsaistes pakalpojumu pasauli

We Connect ir tiešs savienojums ar jūsu ID. automašīnu un atbalsta jūs ikdienas dzīvē ar daudziem digitālajiem pakalpojumiem, kas ir pieejami bez maksas pēc veinreizējas aktivizēšanas. 

Šo bezmaksas pakalpojumu izmantošanai tiešsaistē jānoslēdz atsevišķs We Connect līgums ar Volkswagen AG.

Pakalpojums

Aktivizācija

tehn. priekšnoteikumi

Avārijas zvans (iesk. datus)

We Connect

Piegāde no rūpnīcas ar vismaz ID. Software versiju 3.0

Automašīnas statuss (iesk. durvis un gaismas)

We Connect

-

Novietošanas vieta

We Connect

-

Personalizācija

We Connect

Piegāde no rūpnīcas ar vismaz ID. Software versiju 3.0, funkciju apmērs ir atkarīgs no dažāda papildaprīkojuma

Norādes par temperatūru

We Connect

Atkarībā no akumulatora izmēra1)

Over-the-Air atjauninājumi

We Connect

-

WLAN tīklājs

We Connect

nepieciešams papildu datu apjoms (izmantojot viedtālruņa piesaisti vai Cubic Telecom)

Aktivizācija

We Connect

tehn. priekšnoteikumi

Piegāde no rūpnīcas ar vismaz ID. Software versiju 3.0

1) Pieejamība ir atkarīga no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Volkswagen partneri vai Volkswagen klientu servisa pārstāvi

Ir parādīti pašreiz piedāvātie produkti.

We Connect Plus – visa tiešsaistes pakalpojumu pasaule

We Connect aktivizācija paplašina jūsu ID. digitālo pakalpojumu klāstu ar vairākiem noderīgiem pakalpojumiem – sākot no viedas navigācijas līdz tālvadības funkcijām attālinātai piekļuvei ar viedtālruni.

Šo pakalpojumu izmantošanai tiešsaistē jānoslēdz atsevišķs We Connect Plus līgums ar Volkswagen AG. Pakalpojuma We Connect Plus izmantošanai pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu portālā www.myvolkswagen.net vai We Connect ID. lietotne un varētu izmantot pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā.

Pakalpojums

Kategorija

Aktivizācija

tehn. priekšnoteikumi

Izbraukšanas laiki

Transportlīdzekļa funkcijas

We Connect Plus

-

Klimata kontrole

Transportlīdzekļa funkcijas

We Connect Plus

-

Uzlādēšana

Transportlīdzekļa funkcijas

We Connect Plus

-

Tiešsaistes balss vadība1)

Informācijas un izklaides sistēma

We Connect Plus

-

Interneta radio2)

Informācijas un izklaides sistēma

We Connect Plus

-

Tiešsaistes satiksmes informācija

Navigācija

We Connect Plus

Navigācijas funkcija

Maršrutu plānošana tiešsaistē

Navigācija

We Connect Plus

Navigācijas funkcija

Kartes atjaunināšana tiešsaistē

Navigācija

We Connect Plus

Navigācijas funkcija

Autostāvvieta

Navigācija

We Connect Plus

Navigācijas funkcija

Galamērķu importēšana tiešsaistē

Navigācija

We Connect Plus

Navigācijas funkcija

Intereses punktu meklēšana tiešsaistē

Navigācija

We Connect Plus

Navigācijas funkcija

Uzlādes stacijas 

Navigācija

We Connect Plus

Navigācijas funkcija

Kategorija

Transportlīdzekļa funkcijas

Aktivizācija

We Connect Plus

tehn. priekšnoteikumi

-

1) (Tiešsaistes) balss vadība šobrīd ir pieejama šādām valodām: vācu, dāņu, angļu (AK un ASV), franču, itāļu, nīderlandiešu, norvēģu, poļu, portugāļu, zviedru, spāņu un čehu.

2) We Connect / We Connect Plus mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Pakalpojuma „WLAN tīklājs” izmantošanai galvenais lietotājs var iegādāties datu plānus no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom”. Šo plānu datu apjomu var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri tīkla pārklājuma zonā daudzās Eiropas valstīs. Informāciju par cenām, kā arī valstīm, kas nodrošina šo atbalstu, atradīsiet https://vw.cubictelecom.com. Pakalpojuma „WLAN tīklājs” nodrošināšanai var izmantot arī mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tā spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošā pakalpojuma funkcija ir pieejama tikai ar pastāvošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo tālruņu līgumu starp jums un jūsu mobilo sakaru operatoru, un tikai attiecīgajā mobilā tīkla pārklājumā. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). 

Ir parādīti pašreiz piedāvātie produkti.

We Connect ID. lietotnes lejupielāde
3,4
3.
Attēli var atšķirties
4.
ID.3 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 13,5–12,9; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.3 Pro S (4 un 5 durvju): Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 13,7–13,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

We Connect ID. Lietotnes lejupielāde – viedais savienojums

Iegūstiet savienojumu ar savu ID. viedtālrunī. We Connect ID. lietotni var lejupielādēt šeit.

Tas arī varētu jūs interesēt

Tas arī varētu jūs interesēt

Volkswagen atruna Volkswagen

2.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika noteiktas saskaņā ar likumīgi noteiktajām mērīšanas procedūrām. Kopš 2017. gada 1. septembra noteiktām jaunām automašīnām tiek noteikts tips, ņemot vērā pasaules mēroga saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure – WLTP) – reālistisku pārbaudi, kas paredzēta degvielas patēriņa un CO₂ izmešu mērīšanai. No 2018. gada 1. septembra WLTP pakāpeniski aizstās Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEDC). Reālistisko mērīšanas apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas, nekā noteiktas saskaņā ar Eiropas Jauno braukšanas ciklu. Tādējādi no 2018.gada 1.septembra var būt izmaiņas maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC var atrast vietnē: www.volkswagen.de/wltp.

Pašlaik vēl ir jāpaziņo Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības. Jauniem automobiļiem, kuriem noteikts tips saskaņā ar WLTP, Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības tiek balstītas uz WLTP vērtībām. WLTP vērtības var norādīt brīvprātīgi, kamēr tās vēl nav obligātas. Ja Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības ir norādītas kā diapazoni, tās neattiecas uz konkrētu, atsevišķu automašīnu, un nav ietvertas piedāvājumā. Tās izmanto tikai dažādu transportlīdzekļu tipu salīdzināšanai. Papildu aprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālai braukšanas uzvedībai, degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Sīkāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, īpašajām jauno vieglo automašīnu CO2 emisijām ir atrodama „Ceļvedī par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 emisijām un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams bez maksas visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2). Efektivitātes klases novērtē transportlīdzekļus, pamatojoties uz CO2 emisijām, ņemot vērā transportlīdzekļa pašmasu. Transportlīdzekļi, kas atbilst vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar D. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir labāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar A+++, A++, A+, A, B vai C. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir sliktāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar E, F vai G. Šeit sniegtā informācija attiecas uz izvēlētā modeļa un tā standarta aprīkojuma EK tipa apstiprinājumu saskaņā ar Direktīvu 2007/46/EK. Konfigurācijas procesa laikā izvēlēta papildaprīkojuma dēļ jūsu konfigurētais modelis var atbilst citam tipa apstiprinājumam, nekā tas būtu gadījumā, ja papildaprīkojums nebūtu izvēlēts. Tas var izraisīt izmaiņas jūsu konfigurēta modeļa specifikācijās. Norādītās CO2 vērtības ir tika iegūtas automašīna tipa apstiprināšanas procesa laikā.