The Volkswagen logo at a Volkswagen dealership

Informācija par EA189 dīzeļdzinējiem

Pārbaudiet, vai tas attiecas uz jūsu automašīnu

Pārbaudiet, vai tas attiecas uz jūsu automašīnu

Veicot mūsu VIN pārbaudi, varat uzzināt, vai dīzeļdegvielas problēma attiecas uz jūsu automašīnu. Papildu jautājumu gadījumā šeit varat atrast atbilstošo servisu.

Ievadiet sava transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN)

Ievērojiet: šī pārbaude nosaka tikai to, vai uz jūsu Volkswagen vai Volkswagen Commercial Vehicle zīmola automašīnu attiecas NOx tehnisko uzlabojumu pasākumi. Šie pasākumi neattiecas uz transportlīdzekļiem, kas pārdoti ASV un Kanādā. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mūsu servisu klientu apkalpošanas dienestu.

Kas ir VIN?

VIN ir skaidri identificējams transportlīdzekļa identifikācijas numurs. 17 ciparu numurs ir norādīts reģistrācijas sertifikāta (transportlīdzekļa reģistrācijas dokumenta) I daļā, kā arī vējstikla lejasdaļā.

Visualization of the place on the windscreen where the VIN is located on a VW car
Uz vējstikla
Visualization of the Volkswagen VIN number in part I of the registration certificate
Reģistrācijas sertifikāta I daļā

Mums ir svarīgs ikkatrs klients

Dīzeļdegvielas atsaukums attiecas ne tikai uz dzinējiem. Tas attiecas uz katru klientu. Tādēļ lielam skaitam Volkswagen automašīnu jau ir sekmīgi nodrošināts tehnisks risinājums. Veicot stingru testēšanu, katru mūsu izstrādāto tehnisko risinājumu ir apstiprinājis Vācijas Federālais autotransporta birojs (KBA).

Mēs patiesi novērtējam jūsu pacietību un lojalitāti un turpinām strādāt pie tā, lai atjaunotu jūsu uzticību Volkswagen zīmolam. Mēs būsim 100% apmierināti tikai, kad mūsu klienti atkal būs 100% apmierināti ar Volkswagen.

Jo mums ir svarīgs ikkatrs klients.

Sazinieties ar mums

Vai jums ir jautājumi par pašreizējo situāciju uzņēmumā Volkswagen vai par jūsu automašīnas statusu? Mūsu klientu apkalpošanas dienests labprāt jums palīdzēs.

Droši sazinieties ar mums pa e-pastu:
customercare@volkswagen.lvAtver pasta saiti

Atrodiet jums tuvāko Volkswagen partneri:
Atrast Volkswagen partneriAtver ārējo saiti