A Touareg on a country road, mountains in the background – all-season tyres

Vissezonas riepas

Izvēloties mūsu vissezonas riepas, varat iztikt bez riepu maiņas un papildu riepu komplekta glabāšanas. Uzziniet par priekšrocībām.

Riepu pārbaude

Riepu pārbaude

A service employee looks at the wheels of a blue VW car – Wheel and Tyre Services

Vissezonas riepas ir piemērotas braukšanai praktiski jebkādos laika apstākļos. Mūsu riepu pārbaudes pakalpojums palīdzēs uzturēt riepas labā stāvoklī. Mēs pārbaudām protektoru un riepu spiedienu. Jūs varat paļauties uz mūsu pieredzi nodiluma un defektu pazīmju identificēšanā.

risinājums visam gadam

Vissezonas riepas ir vienlīdz labi piemērotas gan vasaras, gan ziemas laika apstākļiem. Izmēģiniet lielisko vadāmību gandrīz jebkādos laika un seguma apstākļos.

BUJ par vissezonas riepām

Noderīga informācija par riteņiem

Vai vēlaties uzzināt, kā mēra riepu protektoru un kādēļ riepu spiediens ir tik svarīgs? Mūsu informācijas lapā ir atrodamas atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, kā arī cita informācija par riteņiem, riepām, diskiem utt.

Bremzēšanas ceļš uz slapjas virsmas

Mēs esam sagatavojuši ilustrāciju, kurā vizuāli demonstrēts, kā atšķiras bremzēšanas ceļš uz slapja ceļa automašīnām ar ziemas un vasaras riepām. Kā redzams, labāka saķere nodrošina īsāku bremzēšanas ceļu un mazāku satiksmes negadījumu risku.