A woman sits inside her VW ID. in front of a workshop and holds a tablet in her hands

ID. programmatūras versijas 3.0 atjauninājums 

Šis atjauninājums ietver vairākus uzlabojumus, tai skaitā labāku uzlādi un enerģijas pārvaldību, navigāciju, balss vadību un daudz ko citu.

ID. programmatūras versijas 3.0 atjauninājums 

Volkswagen ID. programmatūras versija 3.0 ietver dažādus uzlabojumus, tai skaitā labāku uzlādi un enerģijas pārvaldību, navigāciju un balss vadību. Turklāt varat piekļūt jaunām funkcijām, piemēram, In-Car App lietotnei “Vehicle Service” un servisa apmeklējumu ieplānošanas funkcijai. Atjauninājums ir bezmaksas. Daudzi no šiem uzlabojumiem ir balstīti uz klientu atsauksmēm un idejām.

--:--

Kas ir iekļauts ID. programmatūras versijā 3.0?

Šeit ir sniegts pārskats par to, kas tiks atjaunināts līdz ar ID. programmatūras versiju 3.0.

A woman sits in a Volkswagen electric car and checks the ID. software updates

Programmatūras atjauninājumu veikšana

ID. programmatūras versijas 3.2 instalēšana notiek darbnīcā un tiek veikta bez maksas. Volkswagen partneris ar jums sazināsies, lai norunātu apmeklējumu. Jūs varat arī apspriest ar partneri savas vēlmes, piemēram, sarunāt maiņas automašīnu.

Atsevišķiem ID. modeļiem ar attiecīgām specifikācijām programmatūras atjauninājumu var instalēt kā bezvadu atjauninājumu. Īpašnieki, uz kuriem tas attiecas, tiks informēti pa e-pastu. Lai atjauninātu bezvadu atjaunināšanas funkciju, ir nepieciešams aktīvs We Connect līgums. Atjauninājuma instalēšana ilgs ne vairāk kā 130 minūtes. Jūs tiksit informēts par konkrētu laiku jūsu ID. informācijas un izklaides sistēmā.

BUJ – jautājumu un atbilžu kopsavilkums