ID.3

Cena no
32 990€ ar PVN
Pro Performance
300-420 | Pro S: 390-550km*
Nobraucamais attālums (pēc 30 min ātrās uzlādes)
Pro Performance: 290 | Pro S: 350km*
Uzlādes ilgums mājās (pilna uzlāde)
Pro Performance: apm. 6 h 15 min | Pro S: apm. 7 h 30min*
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h
Pro Performance: 7,3 | Pro S: 7,9sek.

Šis ir kaut kā jauna sākums.

Ar ID.3 sākas jauna, dinamiska ēra elektromobilitātes pasaulē. Elektrizējošais sniegums apvienojumā ar novatorisku dizainu un praktisku nobraucamo attālumu. Tas ir cilvēkiem, kas meklē pārmaiņas. Nākotne ir šeit. Iekāpiet!

ID.3. Tas Jūs sveicina. Tas Jūs elektrizē. Tas aizved Jūs tālāk
Smaidīga sieviete atbalstās pret VW ID.3

Akumulators un nobraucamais attālums

Spēcīgs sniegums. Ātra uzlāde

Skats uz VW ID.3 no priekšējās sānu puses

Sasveicināšanās

ID.3 saka "Sveiki". Ar gaismu

ID.Light

Gudrāka par gudru: inteliģentā gaismas koncepcija

e-tehnoloģija
 • Jauna sieviete atbalstās pret VW ID.3
  Jauna sieviete atbalstās pret VW ID.3

Spēcīgs sniegums. Ātra uzlāde

 • Jauna sieviete atbalstās pret VW ID.3
  Jauna sieviete atbalstās pret VW ID.3

No rīta ērti aizbraukt uz biroju, pirms tam vēl ātri aizvest bērnus uz skolu un vakarā braukt atpakaļ - ar vienu akumulatora uzlādi. Tas ir nieks jebkuram no pieejamajiem ID.3 akumulatoriem. Pašreiz ir pieejami 58 kWh un 77 kWh akumulatori. Vēlāk būs pieejams arī mazāks akumulators. Turklāt visiem ID. modeļiem mēs sniedzam akumulatora garantiju1 uz astoņiem gadiem vai 160 000 km.


Saskaņā ar Volkswagen AG garantijas nosacījumiem. Garantijas piemērošanas jomas ietveros un ar tajā minētajiem nosacījumiem Volkswagen AG pilnīgi jauna elektriska transportlīdzekļa pircējam sniedz garantiju uz astoņiem gadiem (vai līdz 160 000 nobrauktiem kilometriem, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais), ar nosacījumu, ka transportlīdzeklis ir pareizi lietots, par to, ka pieejamā akumulatora kapacitāte nekļūst zemāka par 70%.

Komforts

Gudrāka par gudru: inteliģentā gaismas koncepcija

ID.Light vizuāli komunicē ar Jums un kopā ar navigācijas sistēmu (izvēles) ļauj Jums pārvietoties mierīgāk. Ja Jūs izmantojat balss vadības sistēmu, tad tā reaģēs uz Jūsu balsi ar gaismas signālu. Tiklīdz Jūs izkāpsiet no ID.3, ID.Light atvadīsies ar atvadu sveicienu - ar inteliģentu gaismas signālu. 

Dizains
 • VW ID.3 atrodas stāvvietā
  VW ID.3 atrodas stāvvietā

ID.3 saka "Sveiki". Ar gaismu

 • VW ID.3 atrodas stāvvietā
  VW ID.3 atrodas stāvvietā

ID.3 Jūs atpazīst, tiklīdz Jūs tai tuvojaties ar automašīnas atslēgu, ja izmantojat papildaprīkojumā pieejamo aizslēgšanas un iedarbināšanas sistēmu "Keyless Access". Stilīgie, pēc vēlēšanās pieejamie LED Matrix lukturi uz īsu brīdi iespīdas, it kā automašīna Jums piemiegtu ar aci un rada gandrīz vai cilvēcīgu iespaidu par ID.3. ID.Light automašīnas salonā uzreiz sniedz sajūtu, ka esat gaidīts. Iedarbinot mašīnu, atskan klusa skaņa, kura uzreiz rada vēlmi braukt. Tiklīdz Jūs izkāpjat no ID.3, ID.Light no Jums atvadās ar gaismas signālu.

Vai esat gatavs elektromobilitātei?
ID App screen

Ar mūsu jauno Volkswagen EV Check lietotni Jūs varat analizēt savu braukšanas paradumus un uzzināt, vai esat gatavi elektromobilitātei - un kurš Volkswagen elektromobilis ir Jums vispiemērotākais. Jūsu personīgais profils parāda, kā būtu, piemēram, braukt ar jauno ID.3, cik tālu Jūs ar to nokļūtu, cik tas maksā, kur ir nākamā uzlādes stacija un cik ilgi tas lādējas. ID.3 Jūs varat atklāt arī lietotnē ar paplašināto realitāti. Tas izklausās pēc zinātniskās fantastikas, taču tā jau šodien ir realitāte. Vienkārši izmēģiniet!

Iet uz App Store

Iet uz Play Store