ID. Volkswagen

Tas ir mums visiem

Ir laiks mainīt sistēmu - laiks visiem pieslēgties nākotnei un iesaistīties jaunā kustībā. Ar jauno un pilnībā elektrisko Volkswagen ID. modeļu ģimeni elektromobilitāte kļūst pieejama ikvienam. Mēs ticam, ka tas, kura rokās ir spēks, var ko mainīt. Bet tikai tad, kad spēks ir mūsu visu rokās, mēs varam mainīt pasauli. 

Ir laiks elektroauto,
kas pieejami ikvienam

Pilnībā elektriskā ID. ir paredzēta kam vairāk par braukšanu vien. Volkswagen ID. nav tikai auto. Tā ir personīgā ierīce uz riteņiem. Tas jūsos ieklausās, ar jums runā, no jums mācās. Tas ļauj jums izbaudīt dinamisku elektrisko paātrinājumu. Tas ir ceļabiedrs, ar kuru var sasniegt ikvienu galamērķi – pateicoties ātrajai uzlādei un plaša diapazona akumulatoru tehnoloģijai. Un tieši tāpēc, ka elektromobilitāte ir paredzēta visiem, ID. piedāvās plašu virsbūves variantu klāstu – visiem dzīves ceļiem.

Elektroauto, ko var atļauties

Laižot pārdošanā ID., Volkswagen padara elektromobilitāti pieejamu daudziem, pieejamu miljoniem. ID. ģimene piedāvā risinājumus par tādām pašām cenām kā līdzvērtīgi auto ar iekšdedzes dzinēju – jo jaunievedumi cilvēku dzīvi patiešām uzlabo tikai tad, kad kļūst pieejami ikvienam.

A woman in half profile leaning against the ID. Crozz and the ID. Crozz from above in profile in motion.

Jauni plašumi

Pilnībā elektriskā Volkswagen ID. ģimene ļauj katram sasniegt jaunus apvāršņus. Gluži burtiski. Pateicoties ātri lādējamiem akumulatoriem un spējai nobraukt līdz 550 km ar vienu uzlādi (WLTP) , braukšana būs gan raita un patīkama, gan bez CO² emisijām.

Jauna dinamika

Visu gaišu, ātrumkārba! Esi sveicināts, elektriskais paātrinājum. Beidzot dabai draudzīga braukšana ir arī aizraujoša. Bez ātrumu pārslēgšanas – automātiski vai manuāli – ir klāt jaunā elektriskās braukšanas dinamikas ēra, un mēs esam ceļā uz pilnīgi autonomiem mobilitātes risinājumiem.

Vērtīga savienība

Braukt ar ID. – tas nozīmē daudz vairāk, nekā vienkārši braukt ar auto. Gudras sakaru iespējas un mūsdienīgākās tehnoloģijas mācās no jums, runā ar jums, visos iespējamos veidos palīdz ar visu, kas ir jūsu ceļā. Volkswagen ID. ģimenes modeļi paver visas iespējas vispusīgiem mobilitātes risinājumim un pilnīgi jaunām attiecībām starp braucēju un braucamo.

Lai cik dažādi mēs būtu

Jauna laikmeta mobilitātei jābūt piemērotai mums visiem un ikvienam. Tāpēc Volkswagen ID. piedāvā plašu virsbūves variantu klāstu visām mobilitātes vajadzībām. Telpas koncepts un interjera dizains ar skatu nākotnē jau šodien mums rāda, kā reiz izskatīsies pilnīgi autonoma braukšana. 

Piesakieties elektriskajiem jaunumiem!

Saņemiet jaunākās ziņas par mūsu elektriskajiem modeļiem un elektrisko mobililtāti savā e-pastā!