VW T-Roc R-Line in white in front of a building, front and side visible

Jaunais T-Roc

Pieejams iepriekšpārdošanā

Pieejams iepriekšpārdošanā

Pārliecība jaunā veidolā

T-Roc izstaro pārliecību ar izteiksmīgu ārējo dizainu, augstu kvalitātes līmeni salonā un inovatīvākajām tehnoloģijām.

VW T-Roc salons, skats no priekšējā pasažiera sēdekļa uz vadītāja sēdekli un kabīni ar multifunkciju stūri un informācijas un izklaides sistēmu

Spēks nāk no iekšienes

VW T-Roc R-Line baltā krāsā dinamiski pārbrauc pāri krustojumam, redzams no sāniem

Spēcīgs raksturs ar jaunām īpašībām

Grafikā attēlots, kā darbojas vadītāja asistents Travel Assist.

Izpalīdzīgs ceļabiedrs

Eksterjers un salons

Pārliecinošs izskats

Pilnībā no jauna izstrādātais lukturu dizains neatstās vienaldzīgu. Jau no tālienes uzmanību piesaista izteiksmīgās LED dienas braukšanas gaismas un modernie, aptumšotie aizmugurējie lukturi. Papildaprīkojumā pieejamais izgaismotais radiatora režģis piešķir pievilcīgajai priekšējai daļai vēl izteiksmīgāku izskatu. Fona apgaismojums salona priekējā daļā un apvidus auto logotipa gaismas projekcija, kas izgaismo iekāpšanu atverot priekšējās durvis, radīs sajūsmu ikvienā. Tumši sarkanās aizmugurējo lukturu gaismas atklāj moderno dizainu un papildaprīkojumā ir pieejamas arī ar dinamiskiem pagrieziena signāliem, animēto gaismas joslu darbojoties kā virziena rādītājam.

Savienojamība, informācija un izklaide

Skatieties acīs pašam svarīgākajam – ceļam

Standartaprīkojumā pieejamā digitālā vadītāja kabīne Digital Cockpit jaunajā T-Roc apkopo visu jums svarīgo informāciju uz 20,3 cm (8 collu) krāsu ekrāna ar pievilcīgu grafiku. Tādējādi, izmantojot multifunkciju stūri, jūs braukšanas laikā ar instrumentu paneļa palīdzību varat ērti piekļūt tādām funkcijām, kā audio, telefonijai vai palīdzības sistēmām. Varat arī pēc izvēles aprīkot savu T-Roc ar digitālo vadītāja kabīni Digital Cockpit Pro1. Ar savu 26,04 cm (10,25 collu) augstas izšķirtspējas displeju tā piedāvā plašu iespēju klāstu individuālai konfigurācijai un papildu displejus, piemēram, navigācijas kartes displeju tieši aiz stūres.

1 T-Roc Style standartaprīkojumā.

Tehnoloģijas un asistenti

Vēl viens akcents: inteliģentās gaismas

Vienagla, vai braucat dienā vai naktī, vai sliktos laikapstākļos, IQ.LIGHT LED matricas priekšējie lukturi, kas papildaprīkojumā pieejami, sākot ar T-Roc Style versiju, nodrošina labāku redzamību. Kamēr dinamiskā gaismu palīgsistēma Dynamic Light Assist palīdz prognozējoši izgaismot līkumotus ceļus un nodrošina, ka pretimbraucošo transportlīdzekļu vadītāji netiek apžilbināti pat tad, ja ir ieslēgtas tālās gaismas1, atsevišķi augsto tehnoloģiju apgaismojuma sistēmas LED segmenti nodrošina labāku gaismas sadali, veicot konkrētu aktivizāciju un deaktivizāciju atkarībā no situācijas uz ceļa. Tas ne tikai paaugstina jūsu, bet arī citu satiksmes dalībnieku drošību.

1 Sistēmas darbības robežās.

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.1

1 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.