--:--

Pilnībā elektriskais ID.5 GTX ar divu dzinēju pilnpiedziņas sistēmu

Ilgtspējīgi iespaidīgs

Divu dzinēju pilnpiedziņas sistēma, atlētisks kupejas dizains un paātrinājums, kas liks aizrauties elpai: izbaudiet ID. sportisko un elektrisko veiktspēju, kas izcili apvieno atbildīgu braukšanu ar braukšanas prieku. 

Sarkans VW ID.5 GTX dinamiskā gaitā brauc pa kalnu ceļu. Skats uz aizmuguri, riteņiem un sānu.

Divu dzinēju pilnpiedziņas sistēma

Sportiskas braukšanas prieks visiem, kuri reizēm vēlas nobraukt no iebraukta ceļa un doties uz galamērķiem, kas nav sasniedzami pa gludu ceļu.

Kupejas dizains

Iespaidīgs dizains nav vienīgais, kas liek jaunajam ID.5 GTX izcelties. Tā sportiskais raksturs iekļauts virknē detaļu.

VW ID.5 GTX skats no salona. Skats uz apdari, stūri, sēdekļiem un pedāļiem. Jauna sieviete sēž pasažiera sēdeklī.

Plašs salona dizains

Inteliģenti un pārdomāti projektētais atvērtā tipa salons sniedz jums vairāk brīvības un telpas visam, kas jums ir svarīgs.

Īstais laiks nākotnes lēmumiem ir tagad 

Tagad pieejams valsts atbalsts

Iemeslu, kāpēc izvēlēties elektroauto, ir daudz – tostarp finansiāli. Ar pievilcīgu bonusu pāriet uz elektrisko mobilitāti ir vēl vienkāršāk. Elektroauto iegādei Latvijā tagad ir pieejams 4 500 € valsts atbalsts un papildus atbalsts no Volkswagen pārstāvjiem 1 000 € vērtībā.*

Saņemt piedāvājumu

Nosūtīsim šobrīd aktuālo cenu piedāvājumu uz jūsu e-pastu.

Serviss

Serviss jūsu ID.5 GTX

Šajā lapā jūs atradīsiet noderīgu informāciju par jūsu ID.5 GTX servisa apkopēm un tehniskajām pārbaudēm. Uzziniet šeit, kad jūsu automobilim nepieciešams veikt apkopi, un iegūstiet plašāku informāciju par pārbaužu laikā veiktajiem darbiem.

Vai jūs jau zināt par mūsu +Riepām? Jūsu ID.5 GTX tādas ir uzstādītas jau rūpnīcā kā standartaprīkojums. Visus ieguvumus un papildu informāciju varat apskatīt šeit.

Uzzināt vairāk

Eksterjers

--:--

Skaidra saziņa

Jau pirmajā acu uzmetienā jaunais ID.5 GTX izceļas ar īstu oriģinalitāti: inovatīvo IQ.LIGHT asistentu. Šīs sistēmas matricas tehnoloģija ļauj nepārtraukti braukt ar ieslēgtiem tālo gaismu lukturiem, neapžilbinot citus satiksmes dalībniekus⁠1. Eleganta gaismas josla izvietota starp pievilcīgas formas LED matricas priekšējiem lukturiem un Volkswagen emblēmu. Un tam, kas atstāj iespaidu priekšpusē, ir dabiski jābūt arī aizmugurē: paketē ir iekļauti papildaprīkojumā pieejamie 3D LED aizmugurējo lukturu bloki ar animētām bremžu gaismām un integrētu dinamisko pagrieziena signālu, kas plānoto pagriezienu signalizē ar dinamiski plūstošu gaismas kustību. 

1 Sistēmas iespēju robežās

Tehnoloģijas

Sportisks savienojums

GTX atklāj elpu aizraujošu elektrisko veiktspēju, kas jūs savaldzinās uz mūžīgiem laikiem. Tomēr pāri visam, GTX iedzīvina sportiskumu. Vēlaties būt ciešā saķerē ar ceļu? Jaunais ID.5 GTX tādu iespēju nodrošina. To var papildus aprīkot ar sportisku ritošo daļu, sporta atsperēm, amortizatoriem un stabilizatoriem. Papildaprīkojumā pieejamā progresīvā stūre nodrošina uzlabotu vadību un sevišķi tiešu braukšanas sajūtu, īpaši sportiskai autovadīšanai vai braukšanai pa līkumotiem ceļiem.

Salons

Pilnīgi jauna saziņa