Pilnībā elektriskais ID.5

Vēlaties iegūt ID.5 bez gaidīšanas? Izvēlieties no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

  • ''30 gadi Baltijā'' jubilejas modelis no:43 600 ar PVN*

Elegantā efektivitātes forma

Ar savu jaudīgo elektrisko piedziņu un plūstošo siluetu, jaunais ID.5 veiksmīgi sasniedz modernu SUV un apvidus kupejas automobiļa simbiozi. Aprīkots ar tiešsaistes atjaunināšanas iespēju un gatavs no jauna definēt elektrisko mobilitāti.

ID.5 jubilejas modelis

ID.5 jubilejas modelis

30 gadu jubilejas modelis - īpašā cena no 49 600 €. Bezmaksas papildaprīkojuma kopējā vērtība līdz 3 420 €. Kopējais ietaupījums līdz 8 700 €.

Papildparīkojums bez maksas:
- Metāliska virsbūves krāsa 
- Informācijas un izklaides sistēmu pakete
- Interjera pakete „Style“ Florence Brown ar stūri melnā krāsā vai Interjera pakete „Style“ Platinum Gray ar stūri melnā krāsā
- Tekstila paklāji priekšā un aizmugurē Eksterjera stila pakete
- „Easy Open“ bagāžas nodalījuma atvēršanaar sensoru palīdzību un elektriska aizvēršana
* Piedāvājums spēkā, kamēr īpašā piedāvājuma automobiļi ir pieejami vai līdz 31.12.2024.

Konfigurators

Skats no sāna uz VW ID.5

Elegants apvidus kupejas virsbūves dizains

Jaunais ID.5 atstāj iespēju ar futūristisku formu, kas apvieno SUV stiprās puses ar aerodinamisku apvidus kupejas siluetu – bez jebkādiem kompromisiem. 

id.5

Ātra uzlāde un nobraucamais attālums 463 – 544 km

ID.5 spēj uzlādēties 100 km braucienam tikai 7 minūtēs (līdz 135 kW, līdzstrāva).

Skats VW ID.5 salonā, skats no priekšas uz aizmugurējo sēdekli, kurā sēž sieviete, kura lasa

Ietilpīgs salons

Inteliģenti un bagātīgi projektētais atvērtā tipa salons piedāvā jums vairāk brīvības un telpas visam, kas jums ir svarīgs. 

Īstais laiks nākotnes lēmumiem ir tagad 

Tagad pieejams valsts atbalsts

Iemeslu, kāpēc izvēlēties elektroauto, ir daudz – tostarp finansiāli. Ar pievilcīgu bonusu pāriet uz elektrisko mobilitāti ir vēl vienkāršāk. Elektroauto iegādei Latvijā tagad ir pieejams 4 500 € valsts atbalsts un papildus atbalsts no Volkswagen pārstāvjiem 1 000 € vērtībā.*

Vēlaties iegūt ID.5 bez gaidīšanas?

Izvēlieties no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

Serviss

Nodrošiniet sava ID.5 servisu un apkopi

Šajā lapā jūs atradīsiet noderīgu informāciju par jūsu ID.5 apkopi un pārbaudi. Uzziniet šeit, kad jūsu automobilim nepieciešams veikt apkopi, un iegūstiet plašāku informāciju par pārbaužu laikā veiktajiem darbiem.

Vai jūs jau zināt par mūsu riepām? Jūsu ID.5 tādas ir uzstādītas jau rūpnīcā kā standartaprīkojums. Šeit varat uzzināt par to sniegtajiem ieguvumiem un saņemt sīkāku informāciju.

Plašāka informācija par servisu

Ārējais dizains

--:--

Izcelieties spīdošā gaismā

Jaunais ID.5 ar kādu patiesu papildaprīkojuma akcentu izceļas jau no pirmā acu uzmetiena:  inovatīvo funkciju IQ.LIGHT. Šīs sistēmas matricas tehnoloģija ļauj nepārtraukti braukt ar ieslēgtiem tālo gaismu lukturiem, neapžilbinot citus satiksmes dalībniekus⁠1. Eleganta gaismas josla stiepjas starp pievilcīgas formas LED matricas priekšējiem lukturiem un Volkswagen emblēmu. Un tam, kas atstāj iespaidu priekšā, ir dabiski jābūt arī aizmugurē: paketē ir iekļauti papildaprīkojumā pieejami 3D LED pakaļējo lukturu bloki ar animētu bremžu gaismu un integrētu dinamisku pagrieziena signālu, kas plānoto virzienu norāda ar dinamiski plūstošu gaismas kustību.

1. Sistēmas iespēju robežās.

Salons

Gaisma gandrīz jebkuram noskaņojumam

Piešķiriet savam ID.5 vairāk personalitātes. Izvēlieties no desmit standarta krāsām (30 krāsas ir pieejamas papildaprīkojumā) un viegli izgaismojiet automobiļa salonu, tostarp instrumentu paneli, mobilā tālruņa paliktni un durvis. Vai izvēlēties vēsāku vai siltu apgaismojumu – tas pilnībā paliek jūsu ziņā.

Tehnoloģija

Notur jūs savā joslā. Un citus drošā attālumā.

Izmantojot papildaprīkojumā pieejamo asistentu Travel Assist, jums automobilī ir ārkārtīgi noderīga vadīšanas palīgsistēma. 

Asistents Travel Assist var noturēt jūs joslā, uzturēt distanci aiz priekšā braucošā transportlīdzekļa un arī nodrošināt, ka automobilis saglabā maksimālo jūsu iestatīto ātrumu. 1,2,3

Cita starpā tas šim nolūkam izmanto adaptīvo joslu norāžu sistēmu. Šī sistēma aktīvi notur automobīli savas joslas vidū. Asistents Travel Assist ar milzīgu datu daudzumu pielāgojas jūsu braukšanas stilam un var arī turēt transportlīdzekli nevis joslas centrā, bet kreisajā vai labajā pusē. 1,3

Ja nepieciešams, asistents Travel Assist ar milzīgu datu daudzumu var arī aktīvi palīdzēt, uz maģistrāles mainot joslas.1,3,4 

Iepriekš norādīto funkciju priekšnoteikums ir tas, ka asistents Travel Assist ar spēj atpazīt abās pusēs esošos ceļa joslu marķējumus.

Ja ir pieejami masveida atrašanās vietas dati, citiem vārdiem, braukšanas dati no vairākiem tuvumā esošajiem transportlīdzekļiem, asistentam Travel Assist ar automobiļa noturēšanai joslā ir jāatpazīst tikai viens ceļa joslas apzīmējums, piemēram, uz lauku ceļiem bez centra joslas marķējumiem.1

Asistentam Travel Assist ir arī prognozējošā kruīza kontrole un asistents braukšanai līkumos. Tādējādi automobiļa ātrumu var pielāgot ar likumu noteiktajiem ātruma ierobežojumiem un ceļa trajektorijai (līkumiem, apļveida krustojumiem utt.)1,4

 

1.. Sistēmas iespēju robežās
2. Līdz maksimālajam ātrumam 180 km/h
3. Vadītājam vienmēr ir jābūt gatavam pārņemt palīgsistēmas funkcijas. Šīs sistēmas neatbrīvo vadītājus no to atbildības braukt ar pienācīgu rūpību un uzmanību.
4. Tikai apvienojumā ar navigācijas sistēmu
5. Tikai apvienojumā ar aktīvu We Connect licenci

Lietotnes un aksesuāri

Jūsu mājas uzlādes stacija: ID.Charger

Vai vēlaties atpūsties, kamēr jūsu elektroauto uzlādējas? Ar mūsu ID. Charger jums mājās ir sava uzlādes stacija. No rīta iekāpiet savā ID.3 un sāciet dienu enerģijas pilns. Tas ir tik vienkārši, ka paveicams, kamēr jūs guļat.

Mūsu piedāvājumā iekļautā uzstādīšana šo procesu padara maksimāli ērtu. Citiem vārdiem sakot, lādētājs un tā uzstādīšana no viena partnera nozīmē lielākas ērtības jums. Jūs varat pasūtīt ID. Charger savā Volkswagen autosalonā.

• Uzlādes jauda līdz 11 kW

• Ietverts uzlādes kabelis līdz 4,5 m

Cena 845 €

Cena ietver PVN un uzstādīšanu jūsu mājās, ko nodrošina Volkswagen Group Charging GmbH” (Elli).

Piesakieties elektriskajiem jaunumiem!

Saņemiet jaunākās ziņas par mūsu elektriskajiem modeļiem un elektrisko mobililtāti savā e-pastā!

Tālākie soļi