Takata gaisa drošības spilvenu atsaukšanas kampaņa

Vispasaules atsaukšanas kampaņu, kuru iemesls ir nāvējošu traumu gūšanas risks defektīvu Takata gaisa drošības spilvenu dēļ, attiecas arī uz Volkswagen modeļiem.
Šeit varat atrast papildinformāciju un pārbaudīt, vai kampaņa attiecas uz jūsu transportlīdzekli.

Vispasaules atsaukšanas kampaņu, kuru iemesls ir nāvējošu traumu gūšanas risks defektīvu Takata gaisa drošības spilvenu dēļ, attiecas arī uz Volkswagen modeļiem.
Šeit varat atrast papildinformāciju un pārbaudīt, vai kampaņa attiecas uz jūsu transportlīdzekli.

Nāvējošu traumu gūšanas risks defektīvu gaisa drošības spilvenu dēļ

Vairāku gadu garumā uzņēmums Takata ir piegādājis autobūves nozares pārstāvjiem gaisa spilvenus ar defektīviem gāzes ģeneratoriem, kuru sniegums laika gaitā var mainīties dažādu klimatisku apstākļu (karstuma, mitruma) izraisītas nolietošanās dēļ, radot apdraudējumu jums un jūsu pasažieriem avārijas gadījumā.

Papildus citu ražotāju automašīnām Takata gaisa drošības spilvenu vispasaules atsaukšanas kampaņas attiecas arī uz Volkswagen modeļiem.

Defektīvs gaisa drošības spilvens var ievērojami apdraudēt jūsu un jūsu pasažieru drošību avārijas gadījumā. Šeit varat atrast papildinformāciju un pārbaudīt, vai kampaņa attiecas uz jūsu transportlīdzekli.

 Vai šī informācija attiecas uz jūsu transportlīdzekli?

Jūsu valstī šie gaisa drošības spilveni tika uzstādīti Volkswagen transportlīdzekļiem laikā no 2005. līdz 2018. gadam. Izmantojiet zemāk pieejamo VIN pārbaudes funkciju — ievadiet sava transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN), lai pārbaudītu, vai šī informācija attiecas uz jūsu transportlīdzekli. Lūdzam veikt šo pārbaudi arī turpmāk, jo transportlīdzekļu saraksts regulāri tiek atjaunināts.

Ievadiet VIN, lai pārbaudītu, vai šī informācija attiecas uz jūsu transportlīdzekli.

Svarīgi! Ietekmēto transportlīdzekļu saraksts nākotnē tiks regulāri atjaunināts, balstoties uz mūsu analīzi. Tādēļ arī turpmāk regulāri pārbaudiet, vai jūsu transportlīdzeklis ir ietekmēts.

Ja nezināt savas automašīnas VIN, taču jums ir iepriekšminētajā laika posmā ražots modelis, nekavējoties sazinieties ar Volkswagen servisa partneri, lai to uzzinātu.

Kas ir VIN un kur to atrast?

VIN (transportlīdzekļa identifikācijas numurs) ir unikāls, starptautiskiem standartiem atbilstošs transportlīdzekļa identifikators. 17 ciparu numurs ir norādīts jūsu transportlīdzekļa dokumentācijā un vējstikla lejasdaļā.

Vai jums nepieciešama palīdzība, lai uzzinātu VIN? Šādā gadījumā vietējie izplatītāji jums labprāt palīdzēs.

Visualisierung der Stelle an der Windschutzscheibe, an der sich die FIN an einem Fahrzeug befindet
Uz vējstikla
Visualisierung der Volkswagen FIN in der Zulassungsbescheinigung Teil 1
Transportlīdzekļa dokumentācijā

Kāds ir risks?

Avārijas gadījumā aktivizējoties gaisa drošības spilvenam, gāzes ģeneratoram aizdegoties radītais spiediens var būt pārāk liels. Tas var izraisīt metāla šķembu lidošanu transportlīdzekļa salonā. Tas var izraisīt smagas vai ļaunākajā gadījumā nāvējošas traumas.

Kas man ir jādara?

Ja šī informācija attiecas uz jūsu transportlīdzekli, nekavējoties sazinieties ar Volkswagen servisa partneri, lai veiktu attiecīgo komponentu nomaiņu. Nomaiņa, kas ilgs aptuveni stundu, jums būs pieejama bez maksas.

Mums rūp jūsu drošība, tādēļ mēs lūdzam jums nekavējoties pārbaudīt transportlīdzekli un, ja nepieciešams, veikt tā remontu.