Savienot tīklā jūsu ID. ar We Connect Start
1

We Connect Start
savieno jūs tīklā, sniedz atbalstu, nogādā jūs galamērķī bez stresa

2.
ID.3 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 13,5–12,9; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.3 Pro S (4 un 5 durvju): Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 13,7–13,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

Viedais savienojums ar jūsu Volkswagen ID. automašīnu 

Vai braucat ar modeli no ID. saimes? Tagad varat braukt ne tikai pilnībā elektriski, bet arī savienoti: We Connect Start tiešsaistes pakalpojumi ID. modeļiem ID. Software versiju, kas zemāka par 3.0, automašīnā nodrošina digitālos asistentus, kas sniedz jaunāko informāciju par slodzes pārvaldību vai satiksmi un vada noteiktas funkcijas ar We Connect ID. lietotni. 

Sākot no ID. Software versijas 3.0, varat paplašināt savienojamības līmeni ar We Connect jūsu ID. automašīnai. Veiciet saderības pārbaudiAtver ārējo saiti, lai redzētu, kurus tiešsaistes pakalpojumus jūsu ID. automašīna atbalsta. Atver ārējo saiti

Pārskats par priekšrocībām:

  • tīkla savienojums un lietošana tiešsaistē
  • iespējama piekļuve daudzām automašīnas funkcijām, izmantojot We Connect ID. lietotni
  • pirmos trīs gadus iespējams lietot bez maksas

Gatavība startam līdz ar jums

Vai vēlaties pārbaudīt sava ID. modeļa atlikušo nobraucamo attālumu? Ja ID. automašīna ir savienota ar internetu, varat viedtālrunī izmantot We Connect ID. lietotni, lai uzraudzītu akumulatora uzlādes līmenis un atlikušo nobraucamo attālumu, kā arī pārbaudītu, vai uzlādes kabelis ir pievienots. Ja tā ir, uzlādes procesu varat palaist vai apturēt, sēžot uz dīvāna. Pietiek tikai vienu reizi ievadīt izbraukšanas laiku uz darbu, un katru rītu jūs sagaidīs pilnībā uzlādēts ID.  

We Charge

We Charge – viegla uzlāde

Ar We Charge varat uzlādēt savu ID. automašīnu vēl ērtāk. Mājās, izmantojot tīklā savienotu Wallbox, un pa ceļam publiskos uzlādes punktos vienā no lielākajiem un straujāk augošajiem uzlādes tīkliem Eiropā. Jūsu ID. automašīnas informācijas un izklaides sistēmā integrētā In-Car lietotne ir īpaši praktiska. Ar to varat kartē meklēt jūsu pašreizējās atrašanās vietas apkārtnē pieejamās uzlādes stacijas, kā arī sākt navigāciju uz tām – ieskaitot informāciju par pieejamajiem spraudņu veidiem un uzlādes ātrumiem.

4.
Uzlādes tarifi, uzlādes karte kā arī ID. Charger modeļi ir Volkswagen Group Charging GmbH (Elli, Izlaides ziņas un juridiskā informācija) piedāvājums.
Savienojamība

Tīklā ar We Connect ID. lietotni

Savienojamība

Tīklā ar We Connect ID. lietotni

We Connect ID., lietotne jūsu ID.
5
5.
Attēli var atšķirties

Lejupielādējiet komforta atjauninājumu savai ID. saimei: We Connect ID. lietotne ir savienojumā ar jūsu ID. Volkswagen un visu, kas jums svarīgs. Tādēļ, ka tas pārvērš jūsu viedtālruni tālvadības pultī, ar kuru varat vadīt daudzas derīgas transportlīdzekļa funkcijas. Šādi jūsu ID. vienmēr ir acu priekšā - pat tad, ja nesēžat tajā.

Piekļūstiet visai tiešsaistes pakalpojumu pasaulei ar We Connect ID. jūsu ID. automašīnai. 

We Connect jūsu ID. automašīnai sniedz plašākas digitālās iespējas, sākot no ID. Software versijas 3.0, ar papildu viediem ikdienas palīgiem, kas savieno jūs ar automašīnu un lielu noderīgas informācijas daudzumu.

We Connect ID. jūsu ID. automašīnai

Ar daudzpusīgiem tiešsaistes pakalpojumiem jūsu ID. nodrošina papildu ērtības, ko jau pazīstat no jūsu viedās mājas. Šeit jūs varat redzēt, kurus pakalpojumus varat izmantot, sākot no ID. Software versijas 3.0 jūsu automašīnā.

ID. Software 3.0

Programmatūras atjauninājumi atjaunina jūsu ID. un ļauj jums izmantot jaunus pakalpojumus. Tas ietver arī uzlabotus We Connect tiešsaistes pakalpojumus jūsu ID. automašīnai, kas ir pieejami, sākot no ID. Software versijas 3.0. 

Vienkārša reģistrācija un palaide

Šeit sniedzam skaidrojumu par to, kā dažos soļos aktivizēt We Connect Start un lietot to viedtālrunī.

--:--

Padomi un ieteikumi

We Connect ID. BUJ 

Turklāt varat lejupielādēt aktivizācijas pamācību PDF formātā.

Aprunājieties ar mums

Aprunājieties ar mums

Kontakt

Jums ir jautājumi, idejas vai viedoklis? Tad droši zvaniet.

Mūsu tālruņa numurs 800 - 057 69 (bez maksas no visiem Latvijas tīkliem). Mēs esam sasniedzami visu diennakti. Ja Jūsu operators neatbalsta šo tālruņa numuru, tad zvaniet 6 - 765 22 27.Maksa par zvanu būs atbilstoši jūsu operatora tarifam. Veicot zvanu no ārvalstīm, var būt viesabonēšanas izmaksas.

Labprāt saņemsim Jūsu e-pastu:
weconnect-support@volkswagen.deAtver pasta saiti

Tas arī varētu jūs interesēt

Savietojamības pārbaude. Pārbaudiet, vai jūsu automašīnas modelis ir savietojams ar We Connect vai Car-Net.

Paceliet digitālās iespējas savā ID. modelī jaunā līmenī.

Tas arī varētu jūs interesēt

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Lai varētu izmantot We Connect Start pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect Start. Turklāt ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect Start līgums. Pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu We Connect ID. (pieejama App Store un Google Play Store) un varētu izmantot We Connect Start pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kuru noslēgta vienošanās. We Connect Start mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, izņemot pakalpojumu „Tīmekļa radio” un „WLAN tīklājs”, Eiropas robežās tīkla uztveršanas zonā sedz Volkswagen AG. Lai izmantotu pakalpojumu „Tīmekļa radio” un „WLAN tīklājs”, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Informāciju par cenām, kā arī valstīm, kas nodrošina šo atbalstu, atradīsiet https://vw.cubictelecom.com. Alternatīvi pakalpojumu „Tīmekļa radio” un „WLAN tīklājs” var izmantot ar mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tas spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Tādā gadījumā attiecīgie pakalpojumi būs pieejami tikai mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai ir atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru, un tikai vietās, kur ir attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājums. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Lai izmantotu bezmaksas We Connect ID. lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu, un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru.  Pakotnēs aprakstīto atsevišķo pakalpojumu pieejamība var atšķirties atkarībā no aprīkojuma, automašīnas un valsts. Pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.connect.volkswagen-we.com un vērsieties pie sava Volkswagen partnera. Lai iegūtu informāciju par mobilajiem tarifiem, sazinieties ar mobilo pakalpojumu operatoru.
3.
Balss vadības priekšnoteikums ir 2 vai 3 zonu klimata kontroles sistēma. Tiešsaistes balss vadība šobrīd ir pieejama šādām valodām: vācu, angļu (AK un ASV), franču, itāļu, nīderlandiešu, poļu, portugāļu, zviedru, spāņu un čehu.