• Cena no26 359 € ar PVN
  • Bagāžas nodalījums381 l
  • Dzinēja jauda81-110 kW (110-150 Hp)
  • Degvielas patēriņš3,5-4,9 l/100 km

  No mobilas ikonas līdz digitālai ikonai

  Jaunais Golf ir daudzus kilometrus priekšā citiem. Un nosaka jaunus standartus, kādai jābūt digitalizācijai uz ceļa. Katrs brauciens ir ērtāks un bezrūpīgāks, pateicoties inteliģentajiem asistentiem. Kas apvienoti ar ierasto Golf sajūtu.

  Golf 360

  Golf virtuālā tūre

  Jaunais Golf – ērtāka, inteliģentāka un labāk savienota paaudze.

  Jaunajam Golf ir daudz akcentu. Apskatiet šos trīs:

  Jaunais Golf ar Innovision autovadītāja kabīni Attēla atruna: Prototips, kura ražošana drīzumā tiks uzsākta

  Innovision Cockpit autovadītāja kabīne

  Pilnīgi pielāgota jums

  --:--

  IQ.LIGHT

  IQ.LIGHT. Gaismas ar IQ.

  Jaunais Golf ar Car2X

  IQ.DRIVE: Car2X

  Car2X redz, kas atrodas priekšā

  --:--

  Digitālais komforts

  Pilnībā pielāgota jums

  Jūsu Golf jūs atpazīst un, atkarībā no auto aprīkojuma, automātiski aktivizē jūsu personīgo braukšanas profilu* – iestatījumi ietver sēdekļu regulēšanu, gaismas un vēlamo gaisa temperatūru. Papildaprīkojumā pieejamajā Innovision Cockpit autovadītāja kabīnē jūs varat viegli pielāgot savus personīgos iestatījumus – izmantojot 25,4 cm (10 collu) digitālo Innovision Cockpit instrumentu paneli, kas savienots ar 25,4 cm (10 collu) navigācijas sistēmu Discover Media vai Discover Pro. Innovision Cockpit nodrošina ierastās funkcijas, tajā skaitā tahometru, spidometru un nobraukuma reģistratoru, kā arī vēl citu noderīgu informāciju. Piemēram, navigācijas karti var attēlot pa visu ekrānu. 

  Milzīgais Discover Media vai Discover Pro navigācijas sistēmas ekrāns tiek izmantots, lai attēlotu virkni funkciju ar satriecošu grafiku un animācijām – gluži kā jūsu viedtālrunis. Jūs varat pat personalizēt sākuma ekrānu ar fotogrāfijām un iecienītākajām funkcijām. 

  *Pēc Volkswagen ID konta reģistrēšanas un pirmās pierakstīšanās reizes

  Saņemt piedāvājumu

  Nosūtīsim šobrīd aktuālo cenu piedāvājumu uz jūsu e-pastu.

  Dizains

  Acīmredzami dinamisks. Īsts Golf.

  Golf ir dinamisks dizains ar lejup vērstu priekšdaļu un šauriem LED priekšējiem lukturiem, ko papildina jaunā Volkswagen logotipa emblēma. Kā tas saistībā ar Golf vienmēr ierasts, viss dizains ir saskanīgs un harmoniks. Jaunā dizaina aizmugures daļā dominē vienlīdz šauri aizmugurējo lukturu bloki ar jauno logotipu un taisnu uzrakstu ''Golf'' starp tiem. Izpūtēji izsmalcināti paslēpjas zem estētiski pievilcīgā aizmugurējā difuzora.

   IQ.DRIVE