A VWR Golf R and Golf R Estate in Lapiz Blue are standing in a carpark

Volkswagen R-modeļi

Tīra veiktspēja: Gūstiet iedvesmu, ko sniedz mūsu visjaudīgākās automašīnas

Tīra veiktspēja: Gūstiet iedvesmu, ko sniedz mūsu visjaudīgākās automašīnas

Jūs interesē vissportiskākās Volkswagen automašīnas? Tad šis jūs ieinteresēs. Uzziniet vairāk par mūsu dinamiskajiem R-modeļiem – piemēram, Golf R vai mūsu pirmo eHybrid spēkratu: Touareg R.

Mūsu R-modeļi - tie patiešām liek atskatīties!

Jaunais T-Roc R: Skaistuma spēks

Jaunais T‑Roc R katru dienu ir jūsu ceļabiedrs. Šis spēkrats atstāj iespaidu ar savu veiklību un raksturīgo dizainu, vienlaikus saglabājot praktiskumu ikdienas lietošanā. Tas izceļas ar augstas kvalitātes iezīmēm, un tam ir cildeni emocionāla ietekme. Kāpiet iekšā un ļaujiet vaļu jaudai.

Arteon R: demonstrē ideālu virsbūvi

Meklējat lielāku veiktspēju? Jums patiks mūsu 7-pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārba, ieskrējiens no 0 līdz 100 km/h 4,9 sekunžu laikā. Un kā ar R-Performance Torque Vectoring funkciju, kas atsevišķi sadala spēku starp aizmugurējiem riteņiem? Mūsu Arteon R piedāvā to visu un vēl daudz vairāk.

Arteon R Shooting Brake – sportiska elegance

Neviens cits modelis neapvieno estētiku un atlētiskumu tik labi kā Arteon R Shooting Brake. Vēlaties piemēru? 18-collu augstas veiktspējas bremzēšanas sistēma un unikālā priekšējās gaisa ieplūdes atveres ne vien labi izskatās, bet arī uzlabo veiktspēju. Uzziniet vairāk šeit!

Visu laiku visspēcīgākais Golf R

Mūsu R-saime paplašinās: Sveiksim Golf 8 R! Vai jūsu mati saceļas, izdzirdot “4 cilindru, 2 litru turbo dzinējs” un “maksimālais griezes moments 420 Nm”? Mūsu arī. Atklājiet arī citus akcentus un iepazīstiet Golf R.

Sportisks ikdienas varonis: Tiguan R

Te nu tas ir – populārais SUV modelis savā visspēcīgākajā formā. Tiguan R ir daudz talantu, un ar to ir patīkami braukt ikdienā. Šis saimes loceklis demonstrē, ko patiesībā nozīmē veiktspēja, izmantojot savu 235 kW (320 ZS) un maksimālo griezes momentu 420 Nm. Vēlaties uzzināt vairāk?

Mūsu Touareg R – gan jaudīgs, gan iespaidīgs

Ļoti dinamisks un inteliģenti efektīvs: tieši tas raksturo Touareg R. Mūsu eHybrid ir augstas veiktspējas modelis, ar ko var īslaicīgi lokāli pārvietoties, neradot CO2 izmešus. Esat gatavs nelielai svaiga vēja plūsmai uz ceļa? Uz priekšu! Sajūtiet to pats.