A white Tiguan Allspace R-Line with tinted rear windows and switched-on light signature stands on the lakeshore.

Jaunais Allspace

Cik liels ir gana liels?

 

Cik liels ir gana liels?

 

  • Cena no35 330 € ar PVN
  • Bagāžas nodalījums700-760 l
  • Dzinēja jauda110-180 kW (150-245 ZS)
  • Degvielas patēriņš5,2-9,0 l/100 km

  Ieslēdz piedzīvojumu režīmu

  Iespaidīgs izmērs, septiņu sēdvietu iespēja un vilkšanas jauda līdz 2,5 tonnām. Jaunais Allspace sniedz dzīvei plašumu. Katram, kuram dienā ir daudz kas jāpaveic.

  Jaunajam Allspace ir daudz izcilu īpašību. Lūk, trīs no tām: 

  Two children sit in the interior of a Tiguan Allspace Elegance: a girl in the second row of seats, a boy in the third row.

  Plašums

  Līdzi viss, kas nepieciešams

  Graphic shows how IQ.Drive Travel Assist works in the Tiguan Allspace.

  Palīgsistēma IQ.DRIVE Travel Assist

  Jaunais virzītājspēks

  A man leans against the hood of a white Tiguan Allspace R-Line, the LED matrix headlights and light bar on.

  IQ.LIGHT LED priekšējie matricas lukturi

  Dinamiskam izskatam bez liekas izrādīšanās.

  Ārējais dizains

  Pašpārliecināts dizains ikvienā detaļā

  Jaunais Allspace izceļas ar lielisku stilu: priekšpusē ir izteiksmīgs radiatora režģis un elegants apgaismojums, kas skaidri norāda, ka tas ir augstākās klases automobilis. Katrs vieglmetāla disks uzsver automobiļa sportisko jaudu, savukārt Elegance aprīkojuma līnija, tumši sarkanie LED aizmugurējo lukturu bloki un nepārtraukta atstarotāja josla izceļ spēcīgo aizmuguri. Jaunā Allspace kopējais iespaids liecina par drosmīgu SUV raksturu, kas ļauj tam lepni nest uzrakstu Tiguan un Allspace aizmugurē.

  Komforts

  Līdzi viss, kas nepieciešams

  Vispirms iepērkaties, pēc tam paņemat bērnus no skolas un pēcpusdienā dodaties ar draugiem atpūsties pie dabas? Nekādu problēmu – pateicoties lielajai ietilpībai, gan priekšējos, gan aizmugurējos sēdekļos ir pietiekami daudz vietas galvai un kājām, kā arī pietiekami daudz vietas savām iecienītajām mantām. Pateicoties nolokāmajiem sēdekļiem un pēc izvēles pieejamai trešajai sēdekļu rindai, automobiļa salonu aiz priekšējiem sēdekļiem var pielāgot konkrētai situācijai, piemēram, izmantot pilnu sēdvietu skaitu līdz pat septiņām personām, nolocīt visus sēdekļus, lai pilnībā izmantotu bagāžas nodalījuma ietilpību, vai pacelt tikai dažus sēdekļus. Tā ir jūsu izvēle. Allspace telpas koncepcija ir tikpat elastīga kā jūs.