Allspace

Cik liels ir gana liels?

  • Cena no34 000 € ar PVN
  • Bagāžas nodalījums700-760 l
  • Dzinēja jauda110-180 kW (150-245 ZS)
  • Degvielas patēriņš5,2-9,0 l/100 km

Ieslēdz piedzīvojumu režīmu

Iespaidīgs izmērs, septiņu sēdvietu iespēja un vilkšanas jauda līdz 2,5 tonnām. Allspace sniedz dzīvei plašumu. Katram, kuram dienā ir daudz kas jāpaveic.

Konfigurators

Jaunajam Allspace ir daudz izcilu īpašību. Lūk, trīs no tām: 

Two children sit in the interior of a Tiguan Allspace Elegance: a girl in the second row of seats, a boy in the third row.

Plašums

Līdzi viss, kas nepieciešams

Graphic shows how IQ.Drive Travel Assist works in the Tiguan Allspace.

Palīgsistēma IQ.DRIVE Travel Assist

Jaunais virzītājspēks

A man leans against the hood of a white Tiguan Allspace R-Line, the LED matrix headlights and light bar on.

IQ.LIGHT LED priekšējie matricas lukturi

Dinamiskam izskatam bez liekas izrādīšanās.

Ārējais dizains

Pašpārliecināts dizains ikvienā detaļā

Jaunais Allspace izceļas ar lielisku stilu: priekšpusē ir izteiksmīgs radiatora režģis un elegants apgaismojums, kas skaidri norāda, ka tas ir augstākās klases automobilis. Katrs vieglmetāla disks uzsver automobiļa sportisko jaudu, savukārt Elegance aprīkojuma līnija, tumši sarkanie LED aizmugurējo lukturu bloki un nepārtraukta atstarotāja josla izceļ spēcīgo aizmuguri. Jaunā Allspace kopējais iespaids liecina par drosmīgu SUV raksturu, kas ļauj tam lepni nest uzrakstu Tiguan un Allspace aizmugurē.

Komforts

Līdzi viss, kas nepieciešams

Vispirms iepērkaties, pēc tam paņemat bērnus no skolas un pēcpusdienā dodaties ar draugiem atpūsties pie dabas? Nekādu problēmu – pateicoties lielajai ietilpībai, gan priekšējos, gan aizmugurējos sēdekļos ir pietiekami daudz vietas galvai un kājām, kā arī pietiekami daudz vietas savām iecienītajām mantām. Pateicoties nolokāmajiem sēdekļiem un pēc izvēles pieejamai trešajai sēdekļu rindai, automobiļa salonu aiz priekšējiem sēdekļiem var pielāgot konkrētai situācijai, piemēram, izmantot pilnu sēdvietu skaitu līdz pat septiņām personām, nolocīt visus sēdekļus, lai pilnībā izmantotu bagāžas nodalījuma ietilpību, vai pacelt tikai dažus sēdekļus. Tā ir jūsu izvēle. Allspace telpas koncepcija ir tikpat elastīga kā jūs.

 

Vēlaties iegūt Allspace bez gaidīšanas?

Izvēlieties no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.