• Cena no43 160 € ar PVN
  • Pro Performance300-420 | Pro S: 390-550 km*
  • Nobraucamais attālums (pēc 30 min ātrās uzlādes)Pro Performance: 290 | Pro S: 350 km*
  • Uzlādes ilgums mājās (pilna uzlāde)Pro Performance: apm. 6 h 15 min | Pro S: apm. 7 h 30 min*
  • Paātrinājums no 0 līdz 100 km/hPro Performance: 7,3 | Pro S: 7,9 sek.

  Šis ir kaut kā jauna sākums.

  Ar ID.3 sākas jauna, dinamiska ēra elektromobilitātes pasaulē. Elektrizējošais sniegums apvienojumā ar novatorisku dizainu un praktisku nobraucamo attālumu. Tas ir cilvēkiem, kas meklē pārmaiņas. Nākotne ir šeit. Iekāpiet!

  Īstais laiks nākotnes lēmumiem ir tagad 

  Tagad pieejams valsts atbalsts

  Iemeslu, kāpēc izvēlēties elektroauto, ir daudz – tostarp finansiāli. Ar pievilcīgu bonusu pāriet uz elektrisko mobilitāti ir vēl vienkāršāk. Elektroauto iegādei Latvijā tagad ir pieejams 4 500 € valsts atbalsts un papildus atbalsts no Volkswagen pārstāvjiem 1 000 € vērtībā.*

  Sāciet ar neitrālu CO2 pēdu.

  Mēs paziņojām, ka nodosim Jums ID.3 ar neitrālu CO2 pēdu. Lai Jūs jau no paša sākuma pārvietotos, radot neitrālu CO2 pēdas nospiedumu, mēs ar dažādu pasākumu palīdzību, kuri ir aprakstīti rakstā "Kopā labākai klimata aizsardzībai" mazinām un novēršam CO2 emisijas ražošanā. Šādi pasākumi ir, piemēram, ekoloģiskās elektroenerģijas izmantošana gan bateriju šūnu ražošanā, gan arī Cvikavas rūpnīcā, kurā tiek ražots ID.3. Nenovēršamas CO2 emisijas laikā no ražošanas līdz nodošanai klientam, kas tiek noteiktas ar īpašu aprites cikla novērtējumu, mēs izlīdzinām ar sertificētiem klimata aizsardzības projektiem. Pirmajiem ID.3 tika izmantoti sertifikāti no meža aizsardzības projekta "Kantigan Mentaya" (https://www.katinganproject.com). Tie ir sertificēti saskaņā ar šādiem standartiem: Verified Carbon Standard (VCS) un Climate, Community & Biodiversity Standard (CCB).

  Elektromobilitāte papildus sniedz arī lielisku iespēju samazināt CO2 emisijas teju līdz 0 arī lietošanas laikā: lādējot ar ekoloģisko elektroenerģiju. Arī Jūs varat rūpēties par klimata aizsardzību!

  ID.3. Tas Jūs sveicina. Tas Jūs elektrizē. Tas aizved Jūs tālāk

  Smaidīga sieviete atbalstās pret VW ID.3

  Akumulators un nobraucamais attālums

  Spēcīgs sniegums. Ātra uzlāde

  Skats uz VW ID.3 no priekšējās sānu puses

  Sasveicināšanās

  ID.3 saka "Sveiki". Ar gaismu

  ID.Light

  Gudrāka par gudru: inteliģentā gaismas koncepcija

  e-tehnoloģija

  Spēcīgs sniegums. Ātra uzlāde

  No rīta ērti aizbraukt uz biroju, pirms tam vēl ātri aizvest bērnus uz skolu un vakarā braukt atpakaļ - ar vienu akumulatora uzlādi. Tas ir nieks jebkuram no pieejamajiem ID.3 akumulatoriem. Pašreiz ir pieejami 58 kWh un 77 kWh akumulatori. Vēlāk būs pieejams arī mazāks akumulators. Turklāt visiem ID. modeļiem mēs sniedzam akumulatora garantiju1 uz astoņiem gadiem vai 160 000 km.


  Saskaņā ar Volkswagen AG garantijas nosacījumiem. Garantijas piemērošanas jomas ietveros un ar tajā minētajiem nosacījumiem Volkswagen AG pilnīgi jauna elektriska transportlīdzekļa pircējam sniedz garantiju uz astoņiem gadiem (vai līdz 160 000 nobrauktiem kilometriem, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais), ar nosacījumu, ka transportlīdzeklis ir pareizi lietots, par to, ka pieejamā akumulatora kapacitāte nekļūst zemāka par 70%.

  Komforts

  Gudrāka par gudru: inteliģentā gaismas koncepcija

  ID.Light vizuāli komunicē ar Jums un kopā ar navigācijas sistēmu (izvēles) ļauj Jums pārvietoties mierīgāk. Ja Jūs izmantojat balss vadības sistēmu, tad tā reaģēs uz Jūsu balsi ar gaismas signālu. Tiklīdz Jūs izkāpsiet no ID.3, ID.Light atvadīsies ar atvadu sveicienu - ar inteliģentu gaismas signālu. 

  Dizains

  ID.3 saka "Sveiki". Ar gaismu

  ID.3 Jūs atpazīst, tiklīdz Jūs tai tuvojaties ar automašīnas atslēgu, ja izmantojat papildaprīkojumā pieejamo aizslēgšanas un iedarbināšanas sistēmu "Keyless Access". Stilīgie, pēc vēlēšanās pieejamie LED Matrix lukturi uz īsu brīdi iespīdas, it kā automašīna Jums piemiegtu ar aci un rada gandrīz vai cilvēcīgu iespaidu par ID.3. ID.Light automašīnas salonā uzreiz sniedz sajūtu, ka esat gaidīts. Iedarbinot mašīnu, atskan klusa skaņa, kura uzreiz rada vēlmi braukt. Tiklīdz Jūs izkāpjat no ID.3, ID.Light no Jums atvadās ar gaismas signālu.

  Jaunā ID.3 agrā iepriekšpārdošana ir sākusies!

  ID App screen

  Jaunais ID.3 autosalonos Latvijā nonāks 2023. gada vasarā, bet jau tagad variet pasūtīt savu jauno ID. 3 agrajā iepriekšpārdošanā. Sazinieties ar tuvāko Volkswagen autosalonu un uzziniet vairāk.

  Piesakieties elektriskajiem jaunumiem!

  Saņemiet jaunākās ziņas par mūsu elektriskajiem modeļiem un elektrisko mobililtāti savā e-pastā!

  Vai esat gatavs elektromobilitātei?

  ID App screen

  Ar mūsu jauno Volkswagen EV Check lietotni Jūs varat analizēt savu braukšanas paradumus un uzzināt, vai esat gatavi elektromobilitātei - un kurš Volkswagen elektromobilis ir Jums vispiemērotākais. Jūsu personīgais profils parāda, kā būtu, piemēram, braukt ar jauno ID.3, cik tālu Jūs ar to nokļūtu, cik tas maksā, kur ir nākamā uzlādes stacija un cik ilgi tas lādējas. ID.3 Jūs varat atklāt arī lietotnē ar paplašināto realitāti. Tas izklausās pēc zinātniskās fantastikas, taču tā jau šodien ir realitāte. Vienkārši izmēģiniet!

  Iet uz App StoreAtver ārējo saiti

  Iet uz Play StoreAtver ārējo saiti

   

   

  Tālākie soļi