--:--

Jaunais Tiguan par 317 € mēnesī*
Pieejams autosalonos jau tagad! 

  • Mēneša maksājums no:317 € ar PVN*
  • Cena no:31 300 € ar PVN
  • ''30 gadi Baltijā'' jubilejas modelis no:33 810 € ar PVN

Atklājiet jauno Tiguan jau tagad! 

Dzīve ir aizraujošu galamērķu piepildīta. Pateicoties inovācijām un plašajām braukšanas iespējām, jaunais Tiguan parūpēsies, ka komfortabli sasniedzat katru no tiem. Papildu efektivitātei tagad varat izvēlēties arī modeļus ar vieglā hibrīda tehnoloģiju (mHEV) vai plug-in uzlādes (PHEV) hibrīdus ar vērā ņemamu elektrisko nobraukumu līdz pat 120 km.

 “30 gadi Baltijā” mHEV jubilejas modelis sākot no 317 € mēnesī*

“30 gadi Baltijā” mHEV jubilejas modelis sākot no 317 € mēnesī*

Volkswagen svin 30 gadus Baltijā, piedāvājot īpašas cenas un bagātīgu papildaprīkojumu jaunajiem Tiguan modeļiem ar hibrīda dzinējiem, bez papildu maksas. Uzlabota degvielas ekonomijai un papildu atbalsts iekšdedzes dzinējam - atklājiet Tiguan vieglā hibrīda (mHEV) tehnoloģijas modeli ar papildu elektrodzinēju. Ietaupījums līdz 7210 €

“30 gadi Baltijā” PHEV jubilejas modelis sākot no 360 € mēnesī*

“30 gadi Baltijā” PHEV jubilejas modelis sākot no 360 € mēnesī*

Volkswagen svin 30 gadus Baltijā, piedāvājot īpašas cenas un bagātīgu papildaprīkojumu jaunajiem Tiguan modeļiem ar hibrīda dzinējiem, bez papildu maksas. Tiguan plug-in hibrīds (PHEV) ne tikai uzstāda augstu latiņu tehnoloģiju jomā, bet arī samazina oglegļa pēdas nospiedumu dabā, taupot gan jūsu laiku, gan naudu. Ietaupījums līdz 8 470 €.

- Iespaidīgs 120 km elektriskais nobraukums
- Ātra uzlāde ar CSS sistēmu: 10%-80% tikai 25 minūtēs
- Adaptīvā šasijas kontrole ar komforta un dinamisko braukšanas režīmu.

Konfigurators

--:--

Savienojamība: Ne tikai biti un baiti

Volkswagen savienojamības piedāvājumi sniedz jums vairāk ērtību un izklaidi. Savienojot Tiguan ar internetu un viedtālruni, varat sasniegt savu galamērķi vieglāk — jums tikai jābrauc.

Volkswagen apvidus auto modeļi - pirktākie Eiropā!

Volkswagen ir kļuvis par 2023. gada visvairāk pārdoto apvidus automobiļu zīmolu Eiropā, apliecinot mūsu apņemšanos nodrošināt izcilību un inovācijas automobiļu nozarē.

* Avots: https://europe.autonews.com/automakers/vw-suvs-dominate-europe-evs-top-2-million-sales

Saņemt piedāvājumu

Nosūtīsim šobrīd aktuālo cenu piedāvājumu uz jūsu e-pastu.

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

*Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Volkswagen Līzings” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automašīnai ar cenu 33 810 EUR, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (5 071.50 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.50% no auto vērtības (507.15 EUR), atlikušo vērtību 49% (16 566.90 EUR) un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, procentu likmi 1.89% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 5.799%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 317 EUR, ieskaitot PVN.  Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam.