taigo

Jaunais Taigo. Personība. Katrā braucienā. 

Cena no
20 930€ ieskaitot PVN
Bagāžas nodalījums
438l
Dzinēja jauda
70-110 kW (95-150 ZS)
Degvielas patēriņš
5,4-6,1l/100 km

Ar raksturu. Katru dienu.

Jaunais Taigo. Sava ceļa gājējiem. Tiem, kuri rāda virzienu citiem, nevis seko pūlim. Tiem, kas ir ne tikai apveltīti ar stila izjūtu, bet arī spēcīgi raksturā. Un tiem, kas spēj saskatīt neparasto katrā dienā.

Jaunajam Taigo ir daudzas lieliskas īpašības. Lūk, īsumā trīs no tām:

R-Line

R-Line aprīkojums atklāj pasaulei jūsu Taigo sportisko raksturu. 

VW Taigo Interior: view of the digital cockpit and multifunction steering wheel

Digitālais mērinstrumentu panelis

Svarīgākā informācija individuāli konfigurējamā displejā.

VW Taigo: Woman sits in driver's seat in parked car and looks at smartphone

Bezvadu App-Connect lietotne

Ja ceļā ik pa laikam izmantojat mobilo telefonu, dariet to bez lieka uztraukuma. Vads vairs nav nepieciešams. 

Ārējais dizains

Sportiskums, kas piesaista skatienus

Jaunais Taigo R-Line modelis sporta entuziastiem piedāvā augstas kvalitātes aprīkojumu ar pārsteidzošu dizainu, komforta aprīkojumu un tehnoloģijām gan automobiļa ārienē, gan interjerā.

Salons

Svarīgākais īsumā

Sekošana būtiskajai informācijai braukšanas laikā ir īpaši svarīga. Digitālais mērinstrumentu panelis parāda visus ierastos datus, piemēram, spidometru un nobraukumu, augstas izšķirtspējas 8 collu (20,32 cm) krāsu displejā, kas ietilpst standartaprīkojumā. Savukārt Digital Cockpit Pro versija ļauj piemērot 10,25 collu (26,04 cm) displeju atbilstoši jūsu individuālajām prasībām. Piemēram, ir iespējams izvēlēties vizuāli attēlot vadītāja asistentus vai arī navigācijas kartes un multivides displeja kombināciju — tas viss ar pievilcīgām grafikām un animācijām.

#PiedalotiesTaigo

Būdams CUV, jaunais Taigo padara negaidīto par vēl pārsteidzošāku un dzēš robežu, kas atdala stilu un ikdienas dzīvi. To pašu dabiski var teikt par trim topošajiem māksliniekiem, kuri izveidojuši savus mūzikas video ar jaunā Taigo palīdzību. GHEIST, Jugena Blakroka (Yugen Blakrok) un Kriss Džeimss (Chris James) demonstrē tieši to, kā ir iedzīvināt savu stilu.

--:--

Komforts