caddy transporter crafter

Uzticami kolēģi jebkuram biznesam

No Caddy līdz Crafter. Neviens darbs tiem nav par lielu, neviens uzdevums par grūtu. Apskatiet mūsu heavy duty modeļu klāstu un izvēlieties sev vislabāko palīgu.

No Caddy līdz Crafter. Neviens darbs tiem nav par lielu, neviens uzdevums par grūtu. Apskatiet mūsu heavy duty modeļu klāstu un izvēlieties sev vislabāko palīgu.

caddy
Caddy Cargo

Neatkarīgi no tā, vai esat kurjers, tirgotājs, piegādes pakalpojumu sniedzējs vai būvnieks, jūs vienmēr varēsiet ērti pielāgoties gaidāmajiem plāniem. Un kopā ar jums – arī jaunais Caddy Cargo. Ar jauno aizraujošo dizainu, modernajām autovadītāja palīgsistēmām, novatorisko informācijas un izklaides sistēmu un ergonomisko autovadītāja darba vidi, jaunais Caddy Cargo ir tikpat uzticams, pielāgojams un progresīvs kā vienmēr.

Transporter Kasten

Jau 70 gadus Transporter modeli izmanto visdažādākie kurjerdienesti, amatniecības un servisa uzņēmumi. Laika gaitā no šī modeļa, kas sākotnēji bija paredzēts kā praktisks risinājums neparedzētiem gadījumiem, izaugusi vesela transportlīdzekļu kategorija. Galvenais uzdevums toreiz un tagad — nogādāt kravu galamērķī pēc iespējas labāk un efektīvāk.

caddy
Crafter Kasten

Crafter ir gatavs gandrīz visam. Tā izmēri ir ideāli piemēroti lielām eiro paletēm vai konteineriem uz riteņiem. Turklāt tam ir vislielākā kravnesība un vislabākās kravas nostiprināšanas iespējas savā klasē, kas ievērojami atvieglo jūsu darbu.

E-Crafter

E-Crafter ir pats pirmais Volkswagen elektroautomobilis komerctransporta segmentā. Īpaši izstrādāts kurjeru, eksprespiegādes un sūtījumu piegādes dienestiem, šis mikorautobuss apvieno 1,7 tonnu kravnesību ar 115 km(WLTP) nobraukumu bez uzlādes un ideāli piemērots braukšanas apstākļiem intensīvā pilsētas satiksmē. 

Dzinēju klāsts. Dažādība un iespējas jūsu biznesam

<b>Dzinēju klāsts.&nbsp;</b>Dažādība un iespējas jūsu biznesam

Dīzeļa dzinēji

Mūsu TDI dīzeļdzinēji ir pārsteidzoši efektīvi, videi draudzīgi un klusi. Ekonomisks degvielas patēriņš pie jebkura ātruma, gari intervāli starp apkopēm, zems emisiju līmenis - viss, lai samazinātu izmaksas.

Benzīna dzinēji

Mūsu balvas ieguvušie TSI benzīna dzinēji ļaus jums aizmirst par nepieciešamību izvēlēties starp jaudu un ekonomiju. Nelieli, viegli un jaudīgi, tie sevī apvieno labāko no mūsu TDI dīzeļdzinējiem un FSI (tiešās iesmidzināšanas) dzinējiem. Rezultātā tiek iegūta izcila degvielas ekonomija, zemāks emisiju līmenis un, pats galvenais, lielisks dzinēja sniegums.

Elektriskie dzinēji

Mēs ticam, ka komerctransporta nākotne ir elektriska. No autoparku vadītājiem līdz autovadītājiem īpašniekiem mēs zinām, ka tieši furgoni ir  uzņēmējdarbības panākumu atslēga — un ar kompaktiem akumulatoriem, īsu uzlādes laiku un plašām kravas telpām elektriskie furgoni ātri kļūst par iespējamu risinājumu jūsu uzņēmumam, it īpaši pilsētā. Pašlaik mūsu elektrisko transportlīdzekļu furgonu klāstā ir tikai E-Crafter, taču jau 2023. gada sākumā klāstu papildinās pilnībā elektriskais ID.Buzz Cargo.

Plug in hibrīdi

Benzīna dzinējs ar turbokompresoru un elektromotors ar lielu griezes momentu veido jaudīgu un efektīvu kombināciju. Piedziņas elektrifikācija ir svarīgs solis ceļā uz mobilitāti bez Co2. Plug-in hibrīda elektromotora un benzīna dzinēja kombinācija ļauj nobraukt noteiktus attālumus tikai ar elektrisko piedziņu vien.

Dabasgāzes dzinēji.

Pateicoties to augstajai efektivitātei un zemajām emisijām (bez daļiņu emisijas, oglekļa neitrāli atkarībā no degvielas avota), dabasgāzes dzinēji šobrīd piedzīvo lielu uzplaukumu. Volkswagen piedāvā vairākus komerciālos transportlīdzekļus tieši ar dabasgāzes dzinējiem.

Dīzeļa dzinēji

Mūsu TDI dīzeļdzinēji ir pārsteidzoši efektīvi, videi draudzīgi un klusi. Ekonomisks degvielas patēriņš pie jebkura ātruma, gari intervāli starp apkopēm, zems emisiju līmenis - viss, lai samazinātu izmaksas.

Saņemt piedāvājumu

Nosūtīsim šobrīd aktuālo cenu piedāvājumu uz jūsu e-pastu.

Izpētīt visus modeļus

Nākamie soļi