Pilnībā elektriskais ID.4

Vēlaties iegūt ID.4 bez gaidīšanas? Izvēlieties no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

  • ''30 gadi Baltijā'' jubilejas modelis no:40 600 € ar PVN*
  • Nobraucamais attālumsPRO: 550 | PRO 4Motion: 530 km
  • Uzlādes laiks mājās (pilna uzlāde)7 h 30 min
  • Paātrinājums no 0 līdz 100| PRO: 6,7 | PRO 4Motion: 6,6 sek.
  • Pasaulesgada auto 2021

ID.4 kļūst par Pasaules gada auto 2021

Pirmais Volkswagen pilnībā elektriskais apvidus auto ticis galā ar sīvo konkurenci starptautiskajā Pasaules gada auto konkursā, kur uzvarētāju nosaka vairāk nekā 90 starptautiski auto nozares žurnālisti no 24 valstīm, balsojot par labākajām inovācijām pasaules automobiļu tirgū. 

Žūrija atzinīgi novērtējusi ID.4 vides draudzīgumu, jo auto nerada videi kaitīgos izmešus, kā arī automobiļa inovatīvās funkcijas. Piemēram, inovatīvais paplašinātās realitātes acs līmeņa displejs.

(Avots: www.worldcarawards.com)

ID.4 jubilejas modelis

ID.4 jubilejas modelis

30 gadu jubilejas modelis - īpašā cena no 40 600 €. Bezmaksas papildaprīkojuma kopējā vērtība līdz 7 930 €. Kopējais ietaupījums līdz 9 600 €.

Papildparīkojums bez maksas:
PURE modelim:
- Metāliska virsbūves krāsa 
- Informācijas un izklaides sistēmu pakete
- Interjera pakete „Style“ Florence Brown ar stūri melnā krāsā vai Interjera pakete „Style“ Platinum Gray ar stūri melnā krāsā
- Komforta pakete
- Tekstila paklāji priekšā un aizmugurē 
- Aptumšoti aizmugurējie sānu stikli un aizmugurējais stikls

PRO / PRO 4MOTIONmodelim:
- Metāliska virsbūves krāsa 
- Informācijas un izklaides sistēmu pakete
- Interjera pakete „Style“ Florence Brown ar stūri melnā krāsā vai Interjera pakete „Style“ Platinum Gray ar stūri melnā krāsā
- Komforta pakete
- Tekstila paklāji priekšā un aizmugurē 
- Eksterjera stila pakete
* Piedāvājums spēkā, kamēr īpašā piedāvājuma automobiļi ir pieejami vai līdz 31.12.2024.

Konfigurators

Radīts lielām lietām

Revolucionāra un jauna telpas koncepcija, kas sniedz jums brīvību. Elektriskā veiktspēja, kas iedvesmo un intuitīvs izmantošanas vieglums, kas visu padara tik vienkāršu. Jaunais ID.4: jaudīgs kā SUV, ilgtspējīgs kā ID.

Īstais laiks nākotnes lēmumiem ir tagad 

Tagad pieejams valsts atbalsts

Iemeslu, kāpēc izvēlēties elektroauto, ir daudz – tostarp finansiāli. Ar pievilcīgu bonusu pāriet uz elektrisko mobilitāti ir vēl vienkāršāk. Elektroauto iegādei Latvijā tagad ir pieejams 4 500 € valsts atbalsts un papildus atbalsts no Volkswagen pārstāvjiem 1 000 € vērtībā.*

Vēlaties iegūt ID.4 bez gaidīšanas?

Izvēlieties no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

Sniedz atbalstu, iekļauj tīklā un paver jaunas iespējas

Ar elektrību vienmēr būsiet priekšā

No rīta ērti aizbrauciet uz biroju, pirms tam aizvedot bērnus uz skolu, un brauciet vakarā uz mājām – nebūs nekādu problēmu to paveikt ar vienu baterijas uzlādi1. Jūs varat izvēlēties 52 kWh baterijas neto enerģijas jaudu Pure2 aprīkojumā un 77 kWh neto enerģijas jaudu Pro aprīkojumā kopā ar darba jaudu līdz pat 125 kW (Pure2) un 150 kW (Pro).

1 Uz klientu orientēts nobraucamais attālums, ko piedāvā ID.4 Pro Performance: 360–520 km. Faktiskais nobraucamais attālums reālos apstākļos mainās atkarībā no braukšanas stila, ātruma, komforta aprīkojuma vai palīgaprīkojuma izmantošanas, apkārtējās vides temperatūras, pasažieru skaita/kravas apjoma un topogrāfijas. nobraucamā attāluma diapazons kalpo kā attiecīgā automobiļa orientieris un atspoguļo rādītājus, kas 80% mūsu klientu kļūs par gada vidējiem rādītājiem. Diapazona zemākās robežas noteikšanā ņemta vērā arī braukšana pa šoseju vidējā ātrumā un zemas temperatūras apstākļos ziemā.
2 Tiks ieviests vēlāk.

Izgatavots jūsu aprīkojumam

Vai jūsu hobijam ir nepieciešams pamatīgs aprīkojums? Vai jums darba ietvaros jāpārvadā daudz kravu? Ar ID.4 tā nav problēma: papildaprīkojumā pieejamā jūgskava ir paredzēta līdz 750 kg smagām kravām (piekabei bez bremzēm) vai 1000 kg (piekabei ar bremzēm). Ja šobrīd jums jūgskava nav nepieciešama, varat to palocīt zem bampera, veicot dažas vienkāršas darbības.

Debešķīgi skati

Ar milzīgo stikla bloku, kas stiepjas visā jumta platumā, papildaprīkojumā pieejamā paceļamā un un uzmanību piesaistīs jau panorāmas lūka vien. Tā ir pat vēl pievilcīgāka: neaizsegts skats uz debesīm. Tonētais stikls nodrošina arī patīkamu temperatūru automobiļa salonā. Žalūzija aizsargā jūs pret stipriem saules stariem. Žalūziju jūs varat pat vadīt ar ļoti ērtām balss komandām. Pasakiet “Sveiks, ID., parādi man zvaigznes,” un žalūzija atvērsies.

e-Technology

Uzlāde mājās nekad nav bijusi tik vienkārša

Vai vēlaties atpūsties, kamēr jūsu elektroauto uzlādējas? Ar mūsu ID. Charger jums mājās ir sava uzlādes stacija. No rīta iekāpiet savā ID.4 un sāciet dienu enerģijas pilns. Tas ir tik vienkārši, ka paveicams, kamēr jūs guļat.

Mūsu piedāvājumā iekļautā uzstādīšana šo procesu padara maksimāli ērtu. Citiem vārdiem sakot, lādētājs un tā uzstādīšana no viena partnera nozīmē lielākas ērtības jums. Jūs varat pasūtīt ID. Charger savā Volkswagen autosalonā.

• Uzlādes jauda līdz 11 kW
• Ietverts uzlādes kabelis līdz 4,5 m

Cena 845 €

Cena ietver PVN un uzstādīšanu jūsu mājās, ko nodrošina Volkswagen Group Charging GmbH” (Elli).

Dizains

Funkcionalitāte tās skaistākajā formā

Pilsētas SUV ar fantastisku dizaina koncepciju apvienojumā ar kompaktklases auto apgriešanās rādiusu: jaunais ID.4 demonstrē, cik pievilcīga var būt elektriskā mobilitāte. Ar ideālas formas 18 collu* vai papildaprīkojumā pieejamiem 19 līdz 21 collu vieglmetāla diskiem, jumta sliedi papildu bagāžai, iegremdētiem durvju rokturiem, lai uzlabotu aerodinamiku, papildaprīkojumā pieejamajiem 3D LED pakaļējo lukturu blokiem ar dinamiskiem pagriezienu signāliem un vēl vienu ļoti īpašu akcentu: papildaprīkojumā pieejamo gaismas līniju, kas pagarinās uz priekšdaļu un aizmugures daļu, uz no jauna izstrādāto Volkswagen logotipu.

Komforts

Debešķīgi skati

Ar milzīgo stikla bloku, kas stiepjas visā jumta platumā, papildaprīkojumā pieejamā paceļamā un uzmanību piesaistīs jau panorāmas lūka vien. Tā ir pat vēl pievilcīgāka: neaizsegts skats uz debesīm. Tonētais stikls nodrošina arī patīkamu temperatūru automobiļa salonā. Žalūzija aizsargā jūs pret stipriem saules stariem. Žalūziju jūs varat pat vadīt ar ļoti ērtām balss komandām. Pasakiet “Sveiks, ID., parādi man zvaigznes,” un žalūzija atvērsies.

Pat vēl vairāk
par ID.4

ID.4 ar savu inteliģento un pārliecinošo tēlu atstāj neaizmirstamu iespaidu. Uz vadītāju, pasažieriem un garāmgājējiem.

All features
--:--

Piesakieties elektriskajiem jaunumiem!

Saņemiet jaunākās ziņas par mūsu elektriskajiem modeļiem un elektrisko mobililtāti savā e-pastā!

Vai esat gatavs elektromobilitātei?

ID App screen

Ar mūsu jauno Volkswagen EV Check lietotni Jūs varat analizēt savu braukšanas paradumus un uzzināt, vai esat gatavi elektromobilitātei - un kurš Volkswagen elektromobilis ir Jums vispiemērotākais. Jūsu personīgais profils parāda, kā būtu, piemēram, braukt ar jauno ID.3, cik tālu Jūs ar to nokļūtu, cik tas maksā, kur ir nākamā uzlādes stacija un cik ilgi tas lādējas. ID.3 Jūs varat atklāt arī lietotnē ar paplašināto realitāti. Tas izklausās pēc zinātniskās fantastikas, taču tā jau šodien ir realitāte. Vienkārši izmēģiniet!

Iet uz App StoreAtver ārējo saiti

Iet uz Play StoreAtver ārējo saiti