Pilnībā elektriskais ID.4

Cena no
48 109€ ar PVN
Nobraucamais attālums
Pro Performance: 360-520km
Starpposma autonomija (30 min ātrā uzlāde)
Pro Performance: 320km
Uzlādes laiks mājās (pilna uzlāde)
Pro performance: aptuveni 7 h 30 min
Paātrinājums no 0 līdz 100
Pro Performance: 8,5sek.

Piesakieties tūlīt un esiet soli priekšā pārējiem

Regulāri saņemiet jaunākās ziņas par ID.4

Radīts lielām lietām

Revolucionāra un jauna telpas koncepcija, kas sniedz jums brīvību. Elektriskā veiktspēja, kas iedvesmo un intuitīvs izmantošanas vieglums, kas visu padara tik vienkāršu. Jaunais ID.4: jaudīgs kā SUV, ilgtspējīgs kā ID.

Sniedz atbalstu, iekļauj tīklā un paver jaunas iespējas

Ar elektrību vienmēr būsiet priekšā

No rīta ērti aizbrauciet uz biroju, pirms tam aizvedot bērnus uz skolu, un brauciet vakarā uz mājām – nebūs nekādu problēmu to paveikt ar vienu baterijas uzlādi1. Jūs varat izvēlēties 52 kWh baterijas neto enerģijas jaudu Pure2 aprīkojumā un 77 kWh neto enerģijas jaudu Pro aprīkojumā kopā ar darba jaudu līdz pat 125 kW (Pure2) un 150 kW (Pro).

1 Uz klientu orientēts nobraucamais attālums, ko piedāvā ID.4 Pro Performance: 360–520 km. Faktiskais nobraucamais attālums reālos apstākļos mainās atkarībā no braukšanas stila, ātruma, komforta aprīkojuma vai palīgaprīkojuma izmantošanas, apkārtējās vides temperatūras, pasažieru skaita/kravas apjoma un topogrāfijas. nobraucamā attāluma diapazons kalpo kā attiecīgā automobiļa orientieris un atspoguļo rādītājus, kas 80% mūsu klientu kļūs par gada vidējiem rādītājiem. Diapazona zemākās robežas noteikšanā ņemta vērā arī braukšana pa šoseju vidējā ātrumā un zemas temperatūras apstākļos ziemā.
2 Tiks ieviests vēlāk.

Izgatavots jūsu aprīkojumam

Vai jūsu hobijam ir nepieciešams pamatīgs aprīkojums? Vai jums darba ietvaros jāpārvadā daudz kravu? Ar ID.4 tā nav problēma: papildaprīkojumā pieejamā jūgskava ir paredzēta līdz 750 kg smagām kravām (piekabei bez bremzēm) vai 1000 kg (piekabei ar bremzēm). Ja šobrīd jums jūgskava nav nepieciešama, varat to palocīt zem bampera, veicot dažas vienkāršas darbības.

Debešķīgi skati

Ar milzīgo stikla bloku, kas stiepjas visā jumta platumā, papildaprīkojumā pieejamā paceļamā un un uzmanību piesaistīs jau panorāmas lūka vien. Tā ir pat vēl pievilcīgāka: neaizsegts skats uz debesīm. Tonētais stikls nodrošina arī patīkamu temperatūru automobiļa salonā. Žalūzija aizsargā jūs pret stipriem saules stariem. Žalūziju jūs varat pat vadīt ar ļoti ērtām balss komandām. Pasakiet “Sveiks, ID., parādi man zvaigznes,” un žalūzija atvērsies.

e-Technology

Sienas skapītis jūsu mājās: ID. Charger

Izmantojot mūsu piedāvāto ID. Charger1, var teikt, ka jums mājās ir pašiem sava uzlādes stacija. Tagad no rīta jūs varat iekāpt savā ID.4 un sākt dienu ar maksimālu enerģiju. Var teikt, ka tā ir enerģijas uzlāde guļot. ID. Charger ir pieejams trīs versijās ar progresējošu savienojamību un inteliģenci. Ja nepieciešams, tas ir pieejams arī ar Wi-Fi, 4G un iebūvētu elektrības skaitītāju. ID. Charger inteliģentās funkcijas var vadīt, izmantojot lietotnē We Connect ID. pieejamo iespēju We Charge.

Arī mūsu uzstādīšanas pakalpojums padara jums šo procesu, cik iespējams, ērtu1 – no iepriekšējas pārbaudes tiešsaistē līdz pašai uzstādīšanai. Citiem vārdiem, nekādu problēmu, un viss tiek novietots zem viena jumta. Protams, ID. Charger uzstādīšanu jūs varat uzticēt arī pārbaudītam elektriķim. Vēlamo ID. Charger versiju un uzstādīšanas pakalpojumu jūs varat ērti pasūtīt tiešsaistē vai tieši savā Volkswagen pārstāvniecībā.

 

1 ID. Charger Volkswagen ID. modeļiem var pasūtīt kā papildaprīkojumu, un standarta aprīkojumā tas netiek iekļauts.