A VW service employee next to two Volkswagen

Serviss un aksesuāri

Noderīgi fakti un svarīga informācija klientiem: uzziniet vairāk par savu Volkswagen automašīnu, kā arī par mūsu pakalpojumiem, rezerves daļām un aksesuāriem.

Volkswagen servisa priekšrocības

Mums ir svarīga klientu apmierinātība. Izvēloties Volkswagen pakalpojumus un rezerves daļas, jūs izvēlaties augstus kvalitātes standartus un mūsu kā ražotāja specializētās zināšanas.

Volkswagen serviss — pielāgots jūsu automašīnai

Economy serviss — atsevišķi remonta un apkopes darbi par zemākām cenām

Serviss hibrīda un elektriskajām automašīnām — elektromobiļi mūsdienās un nākotnē

Pārbaudes un tehniskā apkope

Lai jūsu Volkswagen vienmēr būtu gatavs doties ceļā, mēs pārbaudīsim to, lai garantētu tā nevainojamu darbību un funkcionālo drošību. Atrodiet informāciju par apskates, intervāliem, apkopi un pakalpojumiem.

Remonts un pārbaudes

Šeit mēs piedāvājam mūsu remonta un pārbaužu pakalpojumu izlasi. Ieplaisājis vējstikls, eļļas maiņa vai riteņu maiņa: atrodiet tuvāko darbnīcu un izmantojiet mūsu specializēto zināšanu sniegtās priekšrocības.

Dzinējs un ritošā daļa

Dzinējs ir jūsu automašīnas sirds, tādēļ ir svarīgi, lai zobsiksna un aizdedzes sveces, kā arī amortizatori un klusinātāji darbotos nevainojami.

Motoreļļa un šķidrumi

Motoreļļa un šķidrumi

A woman holds an engine oil bottle in her hands in front of a Volkswagen

Ar mūsu motoreļļām un darba šķidrumiem jūsu Volkswagen kalpos ilgi un nevainojami. Atrodiet noderīgus padomus par eļļām.

Mūsu rezerves daļas ir pareizā izvēle

All parts
Illustration of a VW Golf 7 and common wear parts – warning against fake parts

Maldinoši reālistiskas

Viltotu rezerves daļu un darba šķidrumu piedāvājums ir milzīgs, un tos var būt grūti atpazīt. Galvenais, kas jāņem vērā attiecībā uz to lietošanu: tas ir bīstami. Neriskējiet — izmantojiet priekšrocības, ko sniedz Volkswagen oriģinālajās rezerves daļās ieguldītās specializētās zināšanas un 100% ražošanas kvalitāte.

Diski un riepas

Vienīgais saskares punkts ar ceļu: vasaras, ziemas un vissezonas riepas, kas pēc izvēles var būt aprīkotas ar novatorisko tehnoloģiju AirStop®. Mēs esam apkopojuši noderīgu informāciju par riepām un praktiskus padomus par protektora dziļumu, diskiem, disku/riepu kombinācijām un daudz ko citu.

Mūsu garantijas

Uzziniet par mūsu piedāvāto garantiju apjomu un priekšrocībām.

Volkswagen tehniskā palīdzība

Ja, neskatoties uz visiem piesardzības un kvalitātes kontroles pasākumiem, jūsu automašīna sabojāsies, mēs jums palīdzēsim. Uzziniet vairāk par mūsu pakalpojumiem, tai skaitā pakalpojumiem satiksmes negadījumos — šādi jūs nezaudēsiet mobilitāti.

NORA - Oriģinālās rezerves daļas profesionāļiem”.

Mūsu mērķis ir kļūt par labāko jūsu darbnīcas partneri. Rezerves daļu vairumtirdzniecība par īpašām cenām un citas priekšrocības no “NORAS” centriem. Neviens nezina par Volkswagen detaļām vairāk, kā mēs.